Zwiastun ekranizacji Słońce też jest gwiazdą!

Zwiastun ekranizacji Słońce też jest gwiazdą wpadł właśnie w nasze ręce, dlatego z przyjemnością prezentujemy go również wam. Emocje są dodatkowo większe, gdyż jest to w zasadzie pierwsza zapowiedź produkcji, która pojawiła się w sieci. W związku z tym sporo powodów do zadowolenia mają na pewno wielbiciele twórczości Nicoli Yoon. Ponadto samą książką powinni zainteresować się wszyscy ci, którzy lubią literaturę młodzieżową.

Zwiastun ekranizacji Słońce też jest gwiazdą!

Warto tutaj wspomnieć, że książki Nicoli Yoon cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i szturmem podbijają szczyty bestsellerowych list. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej i obejrzeć zwiastun!

Zwiastun ekranizacji Słońce też jest gwiazdą oraz kilka informacji

Reżyserią filmu zajęła się Ry Russo-Young, natomiast za scenariusz odpowiada sama autorka książki, Nicola Yoon. Na ekranach widzowie będą mieli okazję zobaczyć Charlesa Meltona oraz Yarę Shahidi. Premiera filmu przewidywana jest na 17 maja bieżącego roku.

Słońce też jest gwiazdą - kup na TaniaKsiazka.plO czym opowiada sama historia? Główną bohaterką powieści jest Natasha. Dziewczyna urodziła się na Jamajce, ale od ósmego roku życie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jednak nad jej rodziną pojawiają się czarne chmury. Bo rodzice dziewczyny przebywają w USA nielegalnie. Tym samym zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i przede wszystkim wściekła na ojca. To właśnie jego obwinia za to, że muszą wracać tam, skąd przyjechali. Jednak to nie koniec przykrych i trudnych wydarzeń w życiu bohaterki. Właśnie okazało się, że jej chłopak ją zdradził.

Czy to możliwe, aby zaledwie w kilka godzin odmienił się czyjś los? Czy dziewczyna, która wierzy w naukę, nie w miłość, może zakochać się w dopiero co poznanej osobie?

Warto tutaj wspomnieć, że to nie pierwsza książka Nicoli Yoon, która doczekała się ekranizacji. Widzowie mieli okazję obejrzeć film Ponad wszystko, który także powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Jak więc widać, historie pisarki mają ogromny potencjał, a ich filmowe wersje cieszą się niemniejszą popularnością.

Książkę pt. Słońce też jest gwiazdą znajdziecie tutaj. Natomiast zwiastun jej ekranizacji podrzucam Wam niżej.

Koniecznie dajcie znać, czy wybieracie się na film oraz, czy czytaliście książkę.