PolecamyPromocje

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl. Co zaszopujesz tego lata?

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl

Przed nami jeszcze miesiąc wakacji. To świetna okazja do tego, żeby upolować mnóstwo książek w letnich cenach. Księgarnie przygotowały wiele ofert, ale naszą uwagę zwrócił Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl. Dlaczego? Księgarnia kusi letnimi rabatami nie tylko na książki, ale też na inne wakacyjne produkty dla młodszych i starszych… Z resztą – sami się przekonajcie. 😉

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl – mnóstwo letnich obniżek >>

Dosłownie mnóstwo! W ramach tej akcji możecie upolować książki, zabawki i nie tylko ze zniżką do nawet 80%. To także cała gama tytułów po 10, 15 i 20 złotych.

Załoga TaniejKsiążki wybrała też lektury, które są idealne do tego, żeby zabrać je w letnią podróż. To między innymi książki w wersji pocket, ebooki i audiobooki.

Co więcej, w ramach Wakacyjnego Szopingu wyselekcjonowano także zabawki i inne produkty, które przydadzą się podczas plażowania oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu np. w ogrodzie.

Grillowanie nie musi być nudne >>

Wielu z nas nie wyobraża sobie letniego wypoczynku bez gotowania pod chmurką. Uwielbiamy grille z rodziną i przyjaciółmi.  Szkoda tylko, że na większości rusztów lądują kiełbaska i karkówka. Grillowym menu też można się bawić, toteż warto sprawdzić książki kucharskie dedykowane właśnie grillowaniu. Z pewnością mnóstwo propozycji Was zaskoczy.

Lato sprzyja aktywności >>

A gdy już poszalejemy przy grillowym menu, to warto się ruszyć. Bo letnia pogoda sprzyja aktywności. A nie od dziś wiadomo, że sport to inwestycja nie tylko w lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim w zdrowie. Zatem załoga księgarni TaniaKsiążka wybrała dla Was też książki, które mogą stać się motywacją i drogowskazami po różnego rodzaju formach aktywności fizycznej.

Przewodniki i mapy, czyli letnie odkrywanie >>

Czy planując wakacyjną podróż, zdajecie się na siebie? Sami układacie plan wycieczki i szukacie informacji o tym, co warto w danym miejscu zobaczyć? W takim przypadku warto sięgnąć po przewodniki turystyczne i mapy, które przydadzą się nie tylko podczas tych większych, ale też tych mniejszych wypraw.

A na niepogodę – planszówki i puzzle

Z pogodą jest tak, że nie zawsze nas rozpieszcza. Zatem warto pomyśleć o alternatywie na deszczowe i chłodne dni. Planszówki i puzzle zawsze się sprawdzą. Dlaczego? Bo dzięki nim nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę, a do wspólnej zabawy zaangażujecie i tych młodszych i tych starszych urlopowiczów.

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl – promocja tygodnia >>

Wakacyjny Szoping to dodatkowo promocja tygodnia. W najbliższych dniach macie szansę, żeby aktywować zniżkę 50% na książki z tej listy.

Wszystkie promocje (poza ofertą tygodnia) w ramach akcji Wakacyjny Szoping możecie upolować do końca sierpnia. Znajdziecie je w tym miejscu.

Wakacyjny Szoping w TaniaKsiazka.pl