FantasyPolecamy

Wiedźmin – filmowe wydanie całej serii fantasy

Wiedźmin nowe filmowe wydanie Wiedźmin - filmowe wydanie całej serii fantasy

„Wielkieś mi uczynił pustki w serialu moim, mój drogi Cavillu, tym zniknieniem swoim!” Przypuszczam, że podobne myśli pojawiły się w głowach wielu fanów ekranizacji prozy Andrzeja Sapkowskiego po tym, gdy wcielający się w rolę Geralta – Henry Cavill – ogłosił, że nie wystąpi w czwartym sezonie produkcji. Jak wiadomo, powodem jego odejścia jest coraz większa rozbieżność scenariusza z oryginalnym materiałem źródłowym, którego aktor jest wielkim miłośnikiem. Na planie kolejnej odsłony zastąpi go Liam Hemsworth, znany z serii Igrzyska Śmierci. Mam jednak coś na otarcie łez wszystkim, którzy będą tęsknić za Cavillem z Rivii. Kultowy cykl Wiedźmin! Filmowe wydanie całej serii dostępne jest wyłącznie w ofercie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Wiedźmin nowe filmowe wydanie tylko na TaniaKsiazka.pl >>

Wiedźmin – filmowe wydanie całej serii

Warto zajrzeć na wirtualne półki księgarni TaniaKsiazka.pl. Na jednej z nich spoczywa bowiem kultowy cykl fantasy autorstwa mistrza Sapkowskiego – Wiedźmin. Filmowe wydanie z wydawnictwa SuperNowa to osiem tomów w pięknej szacie graficznej nawiązującej do oprawy serialowej produkcji Netflixa. Na pewno kojarzycie animowane metaliczne formy na czarnym tle, pojawiające się w czołówce. Właśnie one ozdabiają okładki poszczególnych części.

Przyjemnie się patrzy na ten efektowny pakiet książek o niebezpiecznych przygodach Geralta z Rivii – mutanta szkolonego do zabijania potworów. I aż trudno sobie wyobrazić, że wszystko zaczęło się od krótkich publikacji na łamach czasopisma Fantastyka. Drukowane wtedy opowiadania ewoluowały i przerodziły się w rozbudowaną sagę. Obszerną epopeję wypełnioną historiami czerpiącymi ze słowiańskich, legend, podań i baśni. Spowitą magicznym pyłem unoszącym się spod stóp podczas ekscytującej podróży ścieżkami Królestwa Północy. W opowieść, która podbiła serca nie tylko polskich czytelników i krytyków, ale również miłośników fantasy na całym świecie. I która do tej pory inspiruje twórców gier, komiksów, filmów, seriali, a nawet kolekcjonerskich monet.

Andrzej Sapkowski stworzył dzieło wybitne. Mądre, zmuszające do myślenia i pobudzające wyobraźnię do pracy na najwyższych obrotach. Dynamiczna akcja, mocne i plastyczne postaci, błyskotliwe dialogi oraz inteligentny humor – dzięki tym elementom autor umieścił swoją twórczość na najwyższej półce w literackim świecie fantasy. A wiedźmin Geralt zapisał się na stałe w kanonie najpopularniejszych postaci fantastycznych wszech czasów.

Nie dziwi zatem fakt, że Henry Cavall, żegnając się z planem, tak pisał w swoich mediach społecznościowych o przygodzie z tym białowłosym bohaterem:

Moja podróż z Geraltem z Rivii była przepełniona zarówno potworami, jak i przygodami, ale niestety odkładam swój miecz i medalion. Zamiast mnie, w roli Białego Wilka będziecie mogli zobaczyć Liama Hemswortha. Jak to bywa z najlepszymi postaciami w literaturze, podaje Liamowi pałeczkę z największym szacunkiem i wdzięcznością za to, że mogłem się wcielać w tego fascynującego bohatera. Liam – ta postać ma niezwykłą głębię, więc czerp przyjemność z zanurzania się w nią.

Ośmiotomowa Saga o Wiedźminie

Wiedźmin - filmowe wydanie tylko na TaniaKsiazka.pl >>

Cykl Wiedźmin – filmowe wydanie zawiera pełną Sagę o Wiedźminie oraz tomy opowiadań osadzone w uniwersum fenomenalnie skonstruowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Ten wyjątkowy pakiet złapiecie na TaniaKsiazka.pl, w tym miejscu. Wyobraźcie sobie, jak świetnie będzie wyglądać na Waszych wiedźmińskich półkach!

W skład pakietu wchodzą:

  • Ostatnie życzenie,
  • Miecz przeznaczenia,
  • Sezon burz,
  • Krew elfów,
  • Chrzest ognia,
  • Czas pogardy,
  • Wieża Jaskółki,
  • Pani Jeziora.

Czytajcie także: