Książka kucharska oparta na Wiedźminie już jesienią! Książka kucharska oparta na Wiedźminie

Jedną z dewiz fanów pogromcy potworów z Rivii z pewnością jest hasło: „Geralta nigdy dość!”. Dlatego pewnie z euforią przyjmą wiadomość, że jeszcze w tym roku ukaże się książka kucharska oparta na Wiedźminie. Publikacja będzie zawierała przepisy na kulinaria, które pojawiły się we wszystkich częściach serii gry wideo od CD Projekt RED. Premierę przewidziano na październik. Do tego czasu spróbujmy jednak pohamować ślinotok na myśl o wybornych gulaszach, pysznych deserach i niebiańskich napojach serwowanych w ciemnych karczmach, do których zaglądał Geralt podczas licznych wojaży.

Książka kucharska oparta na Wiedźminie | Seria Wiedźmin na TaniaKsiazka.pl >>

Książka kucharska oparta na Wiedźminie już w tym roku!

Takie smakowite newsy to zawsze powód do radości. Możemy jedynie pogratulować pomysłu polskiemu producentowi gier CD Projekt RED oraz autorkom publikacji: Anicie Sarnie i Karolinie Krupeckiej znanym z blogów kulinarnych Nerds’ Kitchen i Witcher Kitchen. Książka kucharska oparta na Wiedźminie będzie miała swoją premierę w październiku tego roku. Wiadomo, że będzie ją można dostać w dwóch wersjach – papierowej w twardej oprawie (w cenie 35$) i w formie e-booka (za 15$). Wydawcą będzie firma Ten Speed Press.

Książka kucharska oparta na Wiedźminie – aż kilkadziesiąt przepisów!

No ale przejdźmy do najważniejszego. Do jedzonka! W tej niebanalnej książce kucharskiej znajdą się receptury potraw, które gracze mogą znać z uniwersum ulubionej gry. To dokładnie te same dania, których kosztował Geralt podróżując po kontynencie. Autorki w sumie opracowały aż 80 przepisów! Same je zebrały, przetestowały, wypróbowały i po pozytywnych ocenach umieściły w publikacji. Jeśli zatem macie ochotę na ciasto miodowe czy Mahakamską Zupę Ziemniaczaną, czekajcie cierpliwie na The Witcher Cookbook!

Mam pomysł, co zrobić, by czas do października minął znacznie szybciej! W trakcie oczekiwania, aż książka kucharska oparta na Wiedźminie pojawi się w księgarniach. W tym miejscu dostępne są książki Andrzeja Sapkowskiego, który to powołał Geralta do życia.

Czytaj także: