World of Warcraft Malfurion

Nadchodzi World of Warcraft Malfurion – powieść dla fanów legendarnej gry WoW! Przygotujcie się na duże emocje, bowiem wkrótce poznacie prawdziwe znaczenie nazwiska Burzogniewny!

Poznajcie Malfuriona Burzogniewnego!

Kim jest tytułowy Malfurion? Burzogniewny to najpotężniejszy z istniejących archidruidów. Malfurion, zwany przez przyjaciół Furionem lub Malem, jest mądrym i pokojowo nastawionym przywódcą druidów nocnych elfów.

Bywa również tytułowany shan’do, co w języku nocnych elfów oznacza umiłowanego nauczyciela. Jest on również jednym z najpotężniejszych istnień w uniwersum Warcrafta.

Ostatnio został również bohaterem najnowszej książki Wydawnictwa Insignis – World of Warcraft Malfurion. Co wydarzy się, kiedy umiłowany nauczyciel zostanie zawładnięty mocą Szmaragdowego Koszmaru, który zaczął pochłaniać całe Azeroth?

World of Warcraft Malfurion – dla kogo?

World of Warcraft od Blizzard Entertainment to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier MMORPG na świecie. Produkcje Blizzarda gromadzą przed monitorami 32 milionów graczy miesięcznie, a nieliniowa rozgrywka World of Warcraft sprawia, że liczba aktywnych graczy nieustannie rośnie. World of Warcraft Malfurion to jednak nie pierwszy tytuł popularnej serii.

Do tej pory fani WoWa mogli przeczytać tytuły takie jak m.in. Cisza przed burzą, będącą prologiem do dodatku gry World of Warcraft: Battle for Azeroth, czy też książkę pt. Zbrodnie wojenne. Jest to pozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się nieco więcej o sztuce wojennej, magicznych mocach i bohaterach popularnego uniwersum.

Najnowsza propozycja od Wydawnictwa Insignis z pewnością przypadnie do gustu fanom otwartego świata gry od Blizzarda. Niemniej jednak swoich fanów odnajdzie również wśród miłośników świata fantasy oraz opowieści opartych na kanwie bogatego uniwersum.

World of Warcraft Malfurion – znajdziecie na TaniaKsiazka.pl

Data premiery tytułu przypada na 27 lutego 2020 roku, niemniej jednak jest już dostępna w przedsprzedaży!

Wszystkich fanów fantastyki i przygód z Azeroth w tle zapraszamy tutaj.