Wszystko o Charli – kup na TaniaKsiazka.pl

Mobilne aplikacje nie mają przed Wami tajemnic? Jesteście na bieżąco z każdymi nowinkami w tym temacie i potraficie płynnie poruszać się po mediach społecznościowych? W związku z tym z pewnością znacie również przebojową szesnastolatkę, która podbiła świat TikToka. Charli D’Amelio, bo o niej mowa, w przeciągu roku uzyskała 100 milionów fanów, obserwujących jej profil. Teraz szturmem zamierza podbić także świat literatury. Ponieważ już 7 grudnia 2020 roku w sprzedaży pojawi się jej książka pt. Wszystko o Charli. A to bez wątpienia nie lada gratka dla wszystkich fanów popularnej influencerki.

Wszystko o Charli – kup na TaniaKsiazka.pl

Wszystko o Charli – co w środku?

Jak łatwo się domyślić, czytelnicy znajdą tu przede wszystkim ciekawostki i interesujące fakty z życia samej Charli D’Amelio. Bohaterka zdradza, jak wyglądają jej relacje z rodziną i przyjaciółmi, a także przybliża swoje dzieciństwo. Ponadto nie zabraknie tu również podpowiedzi, jak skutecznie rozwijać kanały osobiste w mediach społecznościowych i stać się popularnym w Internecie. Jednak jest jeszcze coś. D’Amelio porusza też bardzo ważny temat cyberprzemocy i wszechobecnego hejtu, z którym młodziutka gwiazda TikToka również musiała się mierzyć. Warto też zauważyć, że Charli współpracuje z UNICEF-em, chcąc podnieść świadomość młodych osób na temat tego, jakie negatywne skutki niesie za sobą właśnie cyberprzemoc.

Wszystko o Charli - znajdź na TaniaKsiazka.pl!

Poza tym czytelnicy w książce znajdą sporo zdjęć i kolorowych grafik, które nawiązują do stylu publikowanych postów przez D’Amelio. Nie zabraknie też miejsca na własne, odręczne notatki, więc książka może posłużyć jako planer lub organizer, w którym odbiorcy będą mogli notować własne spostrzeżenia i kreatywne pomysły.

Czy osoba, która na TikToku ma już ponad milion obserwujących, osiągnęła w tej materii szczyt możliwości? Z pewnością nie! Charli D’Amelio nie spoczywa na laurach. A do tego wykorzystuje swoją popularność do szerzenia świadomości wśród młodzieży na temat mediów społecznościowych i zagrożeń, jakie czyhają na nich w sieci. Teraz próbuje sił na nieco innym polu.

I kto wie, być może książka pt. Wszystko o Charli sprawi, że liczba jej wielbicieli wzrośnie. Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o takich publikacjach!