WyCzytOn - wystartował! WyCzytOn

Wyprawa Czytelników Online właśnie się rozpoczyna! Tak jak my czekaliście WyCzytOn, czyli specjalną edycję TargówKsiążkiOnline vol.3, organizowaną przez księgarnię internetową TaniaKsiazka.pl? Już dziś wspólnie ruszamy w bezpieczną podróż do świata literatury! Nowa formuła wydarzenia zagwarantuje nam wszystkim moc niezapomnianych wrażeń. Gotowi? Pakujcie #targowąwalizkę i między 17 a 28 maja przemierzajcie fascynujący czytelniczy szlak! 

WyCzytOn Wyprawa Czytelników Online!

WyCzytOn – Wyprawa Czytelników Online

WyCzytOn to TargiKsiążki.Online vol. 3 w nowej odsłonie! Zdominowany przez pandemię koronawirusa miniony rok przyzwyczaił nas już do tego, że wydarzenia kulturalne przeniosły się do internetu, a o dalekich podróżach można jedynie pomarzyć. Choć nowa rzeczywistość trwa już tyle czasu, nadal trudno jest się w niej odnaleźć. Mimo wszystko trzeba szukać jasnych stron tej sytuacji. Jak wszyscy wiemy, najjaśniejsze strony mają książki, dlatego księgarnia TaniaKsiazka.pl wyszła naprzeciw wszystkim spragnionym imprez kulturalnych i wycieczek, organizując Wyprawę Czytelników Online. Ta bezpieczna wirtualna podróż wypełni Twój czas interesującymi książkami i fascynującymi spotkaniami z ulubionymi autorami. Nie wychodząc z domu, odbędziesz niezapominaną eskapadę.

WyCzytOn – liczą się uczestnicy

Co więcej, masz szansę wziąć aktywny udział w tym wydarzeniu! A to za sprawą ciekawej formuły konwentu, która tym razem kładzie duży nacisk na aktywizację uczestników. Nie będziesz zatem jedynie biernym odbiorcą treści. Atrakcje przygotowane przez organizatorów, pozwolą Ci również dać coś z siebie. A to wszystko po to, by zbliżyć do siebie miłośników książek. I żebyś naprawdę mógł poczuć, że bierzesz udział w czymś wyjątkowym.

Bingo, quizy, testy wiedzy i konkursy to tylko część z bogatego punktu programu. Nie zabraknie jednak stałych elementów targowych jak wywiady z pisarzami oraz upragnione zniżki na książki! Na wszystkich czekają również atrakcyjne nagrody, czyli fantastyczna motywacja do zaangażowania się w wyprawę.

WyCzytOn – plan wyprawy

Podczas dwutygodniowej wycieczki każdy znajdzie coś dla siebie. Pasjonaci kryminałów, rodzice poszukujący wartościowych lektur dla dzieci, fanki pikantnych opowieści czy miłośnicy rozwoju osobistego przygotujcie się na dużą dawkę literackiego dobra! Szykujcie walizki, bo na pewno wrócicie z tej podróży z masą WyCzytOnowych pamiątek!

Zobaczcie pełny harmonogram czytelniczych atrakcji WyCzytOnu:

W najbliższych dniach czekają na Was m.in,:

PONIEDZIAŁEK, 17 maja

12:00 – LIVE z Grzegorzem Kasdepke
18:00 – LIVE z Kamilą Kalińczak (quiz)

WTOREK, 18 maja

12:00 – Panel – LIVE z Kamilem Nowakiem (Blog Ojciec), Anną Jankowską i Tomaszem Samojlikiem
19:00 – LIVE z Anetą Jadowską

ŚRODA, 19 maja

19:00 – LIVE z Ewą Przydrygą
20:30 – LIVE z Mikołajem Marcelą

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby nic nie przegapić!

Zobacz także: