ArtykułyCiekawostki o książkachKsiążka

WydarzeniaLiterackie.pl – informator o wydarzeniach związanych z literaturą

Nowy ciekawy projekt na horyzoncie!

Z początkiem września 2014 do życia została powołana strona WydarzeniaLiterackie.pl, która jest platformą informacyjną o wydarzeniach związanych z książkami – spotkania autorskie, konwenty, festiwale, wystawy, targi książki. Na stronie można dowiedzieć się o wszystkich nadchodzących wydarzeniach literackich w Polsce (zdarzają się również zagraniczne z polskimi akcentami).

Wydarzenia pojawiają się ze sporym wyprzedzeniem, co jest dużym plusem dla użytkowników. Na karcie zdarzenia można dowiedzieć się najistotniejszych informacji o wydarzeniu, czyli gdzie, kiedy, z kim i za ile. Dokładna lokalizacja wydarzenia jest oznaczona na mapce, więc jeśli wybieramy się na np. festiwal do innego miasta, bez trudu powinniśmy trafić w odpowiednie miejsce. Dodatkowo znajdziemy tam opis wydarzenia oraz link do oficjalnego źródła.

Wydarzenie może zgłosić każdy poprzez wiadomość e-mail lub formularz zgłoszeniowy. Każde zgłoszone zdarzenie jest moderowane i akceptowane przez administratorów strony.

Pomysł więc wydaje się bardzo dobry i miejmy nadzieje, WydarzeniaLiterackie.pl będą się rozwijać.

Jeśli chcesz sprawdzić, co ciekawego związanego z literaturą dzieje się w Twoim mieście lub planujesz się wybrać na festiwal, konwent, targi książki, spotkanie autorskie z danym autorem, radzimy zajrzeć na WydarzeniaLiterackie.pl.