EventyPolecamyWydarzenia literackie

TargiKsiazki.Online vol. 2 – zbliża się wielkie książkowe święto!

Już wkrótce TargiKsiazki.Online vol. 2! TargiKsiazki.Online vol. 2

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl już po raz drugi podejmuje się organizacji niezwykłego wydarzenia. Impreza dotąd łącząca fanów książek z całego kraju w jednym miejscu, z racji nowych pandemicznych realiów musiała przenieść się do Internetu. Po pierwszej udanej edycji zapraszamy wszystkie molki książkowe na TargiKsiazki.Online vol. 2, które rozpoczną się już 5 października!

TargiKsiazki.Online vol. 2 Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

TargiKsiazki.Online vol. 2 – wielkie święto Książkoholików

Świat stanął na głowie. Dawno, dawno (bo aż pół roku) temu, żaden z nas — miłośników książek — nie pomyślałby nawet, że jedna z naszych ulubionych imprez nie dojdzie do skutku. I to dlatego, że jakiś mieszkaniec Chin zjadł zupę z nietoperza ponad sześć tysięcy kilometrów od granicy naszego kraju. Jak widać słowa, które padają w Hamlecie Williama Shakespeare’a są najprawdziwszą prawdą: Więcej jest rzeczy na ziemi i w niebie, Niż się ich śniło waszym filozofom. Zaiste jest!

I tak oto w mądrych głowach powstała wspaniała idea! Wyczekiwane przez bibliofili wydarzenie zostało przeniesione z hali targowej na ekrany laptopów, smartfonów i tabletów. I dobrze! Pierwsza edycja odbyła się już w czerwcu tego roku i odniosła ogromny sukces. Wywiady online z pisarzami oraz inne wydarzenia towarzyszące śledził ogromny rój moli książkowych. Tutaj możesz zobaczyć, co się działo, a działo się naprawdę wiele.

Ponieważ przedsięwzięcie wzbudziło tak duże zainteresowanie, już 5 października ruszą TargiKsiazki.Online vol. 2! Znowu będziesz uczestniczyć w arcyciekawych wywiadach z ulubionymi pisarzami i to bez wychodzenia z domu. Bezpośrednio ze swojej kanapy, krzesła czy wanny weźmiesz udział na żywo we wszystkich punktach harmonogramu.

Gwoździe i gwózdki programu

Druga edycja przyniesie wiele niesamowitych atrakcji i pozytywnych wrażeń. W planie są wspomniane już wywiady z pisarzami i pisarkami. Szykują się naprawdę fajne nazwiska i z tego, co wiemy nieoficjalnie, powody do zadowolenia będą mieć fani m.in. kryminałów, fantastyki i powieści obyczajowych.

Ponadto na TargachKsiążki.Online vol 2 będą czekać oczywiście targowe promocje. Do tego, pomyśl tylko: wszystko, co uda ci się kupić na wirtualnych stoiskach, wyślą do ciebie pocztą, więc obejdzie się bez dźwigania ciężkich walizek z książkowymi łupami 😉

Przed tobą emocjonujący miesiąc. Zaznacz w kalendarzu datę 5 października i szykuj się na 4 fascynujące tygodnie, które zapewnią ci TargiKsiazki.Online vol. 2. Śledź szczegóły wydarzenia tutaj.

Powiązane artykuły: