Książeczki po angielsku dla dzieci - zestawienie książeczki po angielsku

Nauka języków obcych jest bardzo ważna, ponieważ oferuje wiele możliwości, łamie bariery i otwiera drzwi do świata. Ułatwia komunikację z obcokrajowcami w czasie podróży, a nawet daje szansę na naukę lub pracę za granicą. Umiejętność biegłego posługiwania się językiem obcym jest dużym atutem. Zwłaszcza językiem angielskim, który opanował kulę ziemską i znany jest na prawie każdej szerokości geograficznej. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało lepszy start w przyszłość, zadbaj o jego edukację w tym kierunku. Naukę dobrze rozpocząć jak najwcześniej, gdy umysł jest chłonny i szybko przyswaja informacje. Oczywiście nie mówię, że masz zapisać dziecko na codzienny intensywny kurs, by usprawnić jego kompetencje językowe. Wystarczy, że w domu będziecie razem czytać książeczki po angielsku dla dzieci. Spotkanie z wesołymi bohaterami i wielobarwnymi ilustracjami na pewno zachęcą Twoją pociechę do nauki.

Książeczki po angielsku dla dzieci Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Książeczki po angielsku dla dzieci

Lets english angielski dla 4-latków od Ale mądrale!

Let's English Angielski dla 4-latków Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli szukasz książeczki do nauki angielskiego dla najmłodszych, spójrz na propozycję Let’s English. Angielski dla 4-latków. Publikacja ta powstała z myślą o najmłodszych przedszkolakach, dlatego skupia się na nauce poprzez zabawę. Dzięki prostym i przyjemnym ćwiczeniom zawarty w tej książce dzieci uczą się pierwszych angielskich słówek, rozwijają spostrzegawczość, zdolność koncentracji uwagi, zdolności manualne oraz wyobraźnię – i to wszystko daje im dużo frajdy. Nad tą książką Twoje dziecko będzie zdobywało wiedzę o otaczającym je świecie, a Ty będziesz spokojnie patrzeć w jego przyszłość 😉 . No i nie zapominajmy o najważniejszym – o naklejkach! Maluchy wprost kochają te lepkie pomoce naukowe. Ta atrakcja na pewno skusi Twoje dziecko do nauki angielskiego.

Książeczka jest dostępna pod tym linkiem.

Bajki po polsku i po angielsku od Centrum Edukacji Dziecięcej

Bajki po polsku i po angielsku Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Bajki po polsku i po angielsku to zbiór dobrze znanych bajek, ale podanych w wersji zarówno polskiej, jak i angielskiej. Książeczka ta łączy  radość wspólnego czytania z nauką nowego języka. Wiadomo, że czytanie bajek dzieciom ma korzystny wpływ na ich rozwój. Dwujęzyczne bajki to zatem jeszcze więcej korzyści. Znajdziesz tu klasyczne opowieści, jak Calineczka, Brzydkie kaczątko, Czerwony Kapturek, Czterej muzykanci z Bremy czy Dziewczynka z zapałkami. Na dole stron znajduje się wybrane słownictwo wraz z fonetycznym zapisem oprawnej wymowy, a obrazki ze słowniczkiem sprawią, że Twoje dziecko szybciej opanuje słówka. Piękne, wielobarwne ilustracje to dodatkowy atut tej publikacji, po którą Twoje dziecko będzie sięgać z radością.

Bajki po polsku i po angielsku są dostępne w tym miejscu.

Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki, Roksana Robok

Angielski dla dzieci. Rymowanki dla dzieci Sprawdź na TaniaKsiaza.pl >>

Przeglądając książeczki po angielsku dla dzieci, natkniesz się na pewno na publikację: Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki. Roksana Robok umieściła w niej aż trzydzieści osiem wpadających w ucho, łatwych do zapamiętania utworów w interpretacjach native speakerów. Teksty i sugestywne, piękne ilustracje na pewno rozbawią Was podczas wspólnego czytania i recytowania. Książka zawiera klasyczne wyliczanki, których uczą się mali Brytyjczycy, np. Georgie Porgie, Eeeny meny, Pussycat, pussycat czy Miss Polly had a dolly. Oprócz tego są tu sympatyczne i zabawne wierszyki o tchórzliwych rekinach, wysportowanych owcach, niesfornych dzieciakach, leniwych jaszczurkach czy dobrej czarownicy. Co ważne – na marginesach znajdują się tłumaczenia słówek i poszczególnych fraz, a na końcu książki całe tłumaczenia wszystkich trzydziestu ośmiu utworów. 

Co dobrego ta książeczka może wnieść w życie Twego dziecka? Otóż słuchanie i powtarzanie wierszyków rozwija intuicję językową, oswaja z mówieniem po angielsku, uczy słownictwa i struktur gramatycznych oraz uczy prawidłowej wymowy i akcentu. Brzmi świetnie, prawda? Tak dobrze, że aż chce się wejść  pod ten link i ją zamówić.

Moje pierwsze słówka angielskie, Maria Zagnińska

Moje pierwsze słówka angielskie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Inne książeczki do nauki angielskiego dla najmłodszych? Już podaję! Idealna propozycja dla kilkuletnich maluszków to Moje pierwsze słówka angielskie Marii Oprac-Zagińskiej. Dzięki niej dzieci poznają pierwsze angielskie słówka i uczą się alfabetu podczas przyjemnej zabawy. W środku ma bowiem różne zadania, jak: kolorowanki, labirynty czy pisanie wyrazów według wzoru. Wesołe obrazki, żywe mocne kolory przyciągają wzrok i dają jeszcze więcej przyjemności obcowania z tą książeczką.

Moje pierwsze słówka angielskiej możesz zamówić na tej stronie.

Angielski dla dzieci. Piosenki. Kapitan Nauka od Edgarda

Angielski dla dzieci. Piosenki. Kapitan Nauka Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Skoro były wierszyki, rymowanki, kolorowanki i bajki – teraz przyszła pora na piosenki! Angielski dla dzieci. Piosenki. Kapitan Nauka to zbiór angielskich tekstów (z polskimi tłumaczeniami) ulubionych piosenek brytyjskich dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Razem ze swoją pociechą zaśpiewaj Old MacDonald, Alphabet Song, Twinkle, Twinkle, Little Star i inne znane utwory w zabawnych aranżacjach! Dołączona płyta CD Wam to ułatwi. Znajduje się na niej piętnaście melodyjnych kompozycji w kapitalnych aranżacjach, które wykonuje ośmioletnia Brytyjka Juliiette Edwins. Dodatkowe wersje karaoke, pozwalają również na śpiewanie samodzielne. A jeśli grasz na pianinie, w książeczce znajdziesz również zapis nutowy, by móc akompaniować swemu dziecku podczas mini koncertu w salonie.

Pozycja ta jest też doskonałą pomocą dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. Znajdziesz ją tutaj.

Mój pierwszy słownik angielsko-polski polsko-angielski, Daniela MacIsaac

Mój pierwszy słownik Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>
Proponując książeczki do nauki angielskiego dla dzieci nie może zabraknąć słownika. Dlatego proponuję Ci publikację pt. Mój pierwszy słownik angielsko-polski polsko-angielski Danieli MacIsaac. Autorka przygotowała ją z myślą o najmłodszych, tak dobierając słowa, by pomóc oswoić dzieci z obcym językiem. Nauka zawsze lepiej idzie podczas zabawy, dlatego książka posiada kolorowe obrazki oraz plansze tematyczne porządkujące informacje. Dzięki podziałowi wyrazów na kategorie takie jak m.in.: rodzina – family, kolory – colours, ubrania – clothes,  jedzenie i picie – food and drink, dom – house czy  uczucia – feelings, młody umysł łatwiej przyswaja wiedzę poprzez podświadome szufladkowanie. Ponadto przy każdym słówku znajduje się zapis przybliżonej wymowy, by od początku dziecko przyswajało angielski, jak należy. Twarda oprawa książki gwarantuje natomiast jej dłuższe życie w rączkach małych rozrabiaków 😉 .
Warto zaznaczyć, że obecnie to także jedyny na rynku słownik, który zawiera kompletny słowniczek polsko-angielski. Zamówisz go w tym miejscu, a inne słowniki czekają na Ciebie pod tym linkiem.

***

Jeśli chcesz, by Twoja pociecha stała się poliglotą lub poliglotką, od najmłodszych lat podsuwaj jej angielskie książeczki dla dzieci.

Duży wybór publikacji znajdziesz, przechodząc >> na tę stronę <<

Czytaj także: