TargiKsiazki.Online - przed nami ostatni tydzień!

Jak wszystko, co miłe, tak i TargiKsiazki.Online zmierzają ku końcowi. Przed nami jeszcze tylko tydzień wielkiego święta książkoholików. Jesteście ciekawi, co na te ostatnie dni szykują dla Was organizatorzy?

TargiKsiazki.Online - przed nami ostatni tydzień!

TargiKsiazki.Online — 3. tydzień. Sprawdź >

Za nami już mnóstwo ciekawych wydarzeń. Na szczęście do większości z nich możecie wrócić, bo wywiady wideo z pisarzami i codzienne, targowe Wieczorynki dla dzieci są dostępne na kanale TaniejKsiążki na Yotutube.

Jesteście ciekawi, co nas czeka w tym tygodniu TargówKsiążki.Online? Przed Wami kolejne wywiady LIVE. Tym razem będziecie mieli okazję, żeby zadać pytania Anecie Jadowskiej, Magdalenie Knedler, Krystynie Mirek i Tomaszowi Duszyńskiemu. Z kolei w piątek, we wspólnym wywiadzie na żywo, spotkają się z Wami Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek.

Środę powinny zaznaczyć w kalendarzu wszystkie miłośniczki romansów i literatury erotycznej, bo właśnie wtedy zaplanowane jest wielkie otwarcie Strefy Niegrzecznych Książek. Będzie czekać na Was konkurs oraz panel dyskusyjny. Będzie ciekawie!

Codziennie o 19:00 zapraszamy przed ekrany najmłodszych czytelników na nowy odcinek Wieczorynki, cyklu, w którym autorzy oraz inni książkomaniacy czytają dzieciom fragmenty książek.

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, warto śledzić stronę 3. tygodnia TargówKsiążki.Online na Facebooku

Wirtualne stoiska wydawców i realne promocje >>

W tym tygodniach targowe zniżki przygotowało dla Was aż 11 wydawców.

Konkurs — wygraj rok czytania za darmo >>

Pamiętajcie o głównym konkursie, jaki towarzyszy TargomKsiążki.Online. Można wgrać rok czytania za darmo! To coś, o co pokusi się z pewnością nie jeden książkoholik. Jak wziąć udział? Wszystkiego dowiecie się na konkursowej stronie targów.

Przypominamy, że TargiKsiazki.Online trwają do niedzieli, 21 czerwca.

TargiKsiazki.Online - przed nami ostatni tydzień!