Czekaliście na kolejną książkę Pauliny Świst? Ja bardzo! Kiedy jej najnowsza powieść, Przekręt, wpadała w moje ręce, od razu zarezerwowałam dla niej najbliższy weekend, aby spędzić czas z dobrze już znanymi bohaterami. Poprzednia część, Sitwa, skończyła się tak, że od razu musiałam wiedzieć, jak potoczą się dalsze, losy Orła i Olki.

Przekręt to trzecia część serii Karuzela od Pauliny Świst – bestselerowej autorki, której nie zna nikt. Mimo anonimowości autorka cieszy się ogromnym powodzeniem, a fani z niecierpliwością oczekują jej nowych powieści. Tak też było i tym razem, bo po zakończeniu drugiej części wszyscy byli bardzo ciekawi co w Polsce czeka Orła.

Przekręt

Przekręt kupisz na www.taniaksiazka.pl >>Orłowski po powrocie do kraju zostaje aresztowany, natomiast Olka rusza za nim w drogę do Polski, mimo tego, że Orzeł kazał jej się ukryć. Ani przez moment nie zamierzała go posłuchać. Orzeł zwraca się o pomoc do Łukasza Zimnickiego, ale ten oczywiście stawia swoje warunki i domaga się, aby Orłowski został świadkiem koronnym.

Tymczasem Lilka i Michał wpadają na trop tajemniczej sekty, która okazuje się być pralnią pieniędzy. Kiedy zaczynają przyglądać się sprawie,okazuje się, że pralnie pieniędzy to nic w porównaniu z tym co śledczy odkryją później.

W tej części poznajemy także Polę, która jest „starą znajomą” Bartka, ale kiedy tylko spotykają się ponownie, to atmosfera robi się ciężka. Czy Ci dwoje po tym, jak lata temu rozstali się w niezbyt przyjemnych warunkach, będą umieli się teraz dogadać?

Przekręt – co będzie dalej?

Jeśli lubicie książki Pauliny Świst i czytaliście poprzednie książki z serii, to do czytania Przekrętu nie muszę Was namawiać prawda? Akcja tej powieści trzymam w napięciu, autorka wymyśliła naprawdę ciekawy wątek kryminalny. Momentami akcja rozwijała się tak, a bohaterów było tak dużo, że aż się gubiłam! Koniec końców jestem na tak, bo styl autorki i wplatanie wątku romantycznego i erotycznego to coś, co bardzo lubię w książkach. A najlepsze jest to, że teraz czekam już na czwartą część z tej serii!

Przekręt kupicie tutaj>>

Przekręt kupisz na www.taniaksiazka.pl >>

 • 7/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 7/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 6/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 6/10
 • 7/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 7/10
7.5/10