Zakochani po uszy to początek niezwykle romantycznej serii pt. Bluff Point. Książka na polskim rynku pojawi się już 13 lipca 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, romansów oraz powieści obyczajowych. Poszukujecie lekkiej i zabawnej historii na ciepłe, letnie dni? Trafiłyście idealnie! Jenn McKinlay to amerykańska autorka, która podbiła serca Czytelniczek na całym świecie niezwykle romantycznymi powieściami, okraszonymi nutą humoru. Jej książki szturmem zdobywają szczyty bestsellerowych list przebojów, m.in.: New York Times, USA Today czy Publisher’s Weekly. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała!

Zakochani po uszy – komedia romantyczna z merdającym ogonkiem w tle

Główną bohaterką powieści jest Mac. Kobieta siedem lat temu opuściła rodzinne miasteczko Bluff Point po tym, jak została porzucona przed ołtarzem. Jednak przekorny los sprawił, że musi ona wrócić w to miejsce. Jej najlepsza przyjaciółka bierze ślub, a Mac zatrzyma się w rodzinnych stronach na dwa tygodnie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to idealny moment, by rozprawić się z bolesnymi wspomnieniami i przeszłością.

W tej historii pojawia się również Gavin, weterynarz, który od zawsze miał słabość do bohaterki. Dlatego teraz bardzo się cieszy, że będą mogli spędzić wspólnie czas na weselnej imprezie. Jednak mężczyzna zupełnie nie spodziewa się, że połączy ich coś zupełnie innego. A raczej ktoś.

Zupełnie przypadkiem Mac znajduje wystraszonego, małego pieska. To oczywiste, że szuka pomocy u Gavina, znanego doktora zwierząt. Ponadto kobieta stara się znaleźć czworonogowi nowy, kochający dom. Jednak z każdym dniem przywiązuje się do psiaka coraz bardziej. Czy będzie w stanie go oddać, kiedy przyjdzie na to czas? I czy pocieszny szczeniak sprawi, że bohaterowie odkryją, iż czują do siebie coś więcej, niż przyjacielską sympatię?

Przypominamy, że książka Zakochani po uszy będzie dostępna od 13 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romantycznych komedii, powieści obyczajowych i książek dla kobiet. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!