Zawisza czarny - kup na TaniaKsiazka.pl

Zawisza czarny to nowość od Jakuba Ćwieka, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości pisarza. Powieść już zyskała status bestsellera, a liczba jej Czytelników stale rośnie. Jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta. Za wszystkim stoi niezwykły i niezaprzeczalny talent Jakuba Ćwieka, który od lat zachwyca polskich odbiorców. Po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu jego nazwisko jest znane niemal każdemu Czytelnikowi w naszym kraju. Co tym razem przygotował? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Zawisza czarny – nietypowy strażnik i wyznawca polskiego patriotyzmu

Tytułowy bohater pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jako chłopiec trafił do misjonarza, emerytowanego żołnierza i mistrza sztuk walki. To od niego nauczył się niezwykłej skuteczności na polu bitwy i zmienił swoje ciało w broń. Opiekun zrobił jednak coś jeszcze. W umyśle afrykańskiego chłopca zaszczepił polskie wartości, wpił zasady patriotyzmu i ogromną miłość do nadwiślańskiego kraju. Nic więc dziwnego, że kiedy chłopiec stał się mężczyzną, udał się do Polski z zamiarem krzewienia prawdziwej, dobrze rozumianej polskości.

Pech chciał, że od razu, kiedy pojawia się w Warszawie, zostaje wmieszany w spisek tak zwanych polskich patriotów. Nie będzie jedynym, który weźmie udział w tajemniczej intrydze. Wraz z nim uczestniczyć w niej będą: młodzi i ambitni z Mordoru, uczestnicy rowerowej masy krytycznej, członkowie ONR-u oraz kibice Legii.W dodatku na horyzoncie pojawia się także podejrzanie popularny napój energetyczny Dumny Rodak.

Zawisza Czarny to bohater, obok którego bez wątpienia nie można przejść obojętnie. Ma on niezwykłą siłę jednoczenia, ale potrafi też działać na nerwy. Gwarantujemy, że wkurzy wszystkich tak samo i bez ogródek pokaże nam, jacy jesteśmy, jako naród. Nieważne, po której stronie politycznej barykady jesteś, czy pijasz latte w znanych kawiarenkach, czy uznajesz comiesięczne pochody. O tym, co oznacza być patriotą, opowie właśnie bohater najnowszej książki Ćwieka. Wszystko czarno na białym.

Książkę pt. Zawisza czarny znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!