Zdrowe odkwaszanie to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które dbają o swoje zdrowie i doskonałe samopoczucie. Książka na polskim rynku pojawi się już 17 sierpnia 2018 roku i pomoże pozbyć się Wam przykrych skutków niedoboru snu, niezdrowej diety czy życia w stresie. Jeśli zatem czujecie, że Wasz organizm potrzebuje chwili wytchnienia, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Lektura ta to nie lada gratka dla wszystkich miłośników poradników, które pomagają utrzymać zdrową równowagę i doskonałe samopoczucie. Koniecznie to sprawdźcie!

Zdrowe odkwaszanie, czyli jak bezpiecznie przywrócić równowagę kwasowo-zasadową

Dzisiejsze czasy i tempo naszego życia sprawia, że organizm ludzki wystawiony jest na ogromną próbę. Stres, niedosypianie i jedzenie w pośpiechu wysoko przetworzonej żywności powodują zakwaszenie organizmu. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, z problematycznych konsekwencji takiego stanu rzeczy. To właśnie z powodu zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej biorą się alergie, problemu skórne i znacznie poważniejsze problemy zdrowotne.

Okazuje się jednak, że nad wszystkim można zapanować. I nie trzeba tu od razu zmieniać drastycznie swojego stylu życia. Wystarczy kilka zmian, by przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Zmian, które pomogą Wam odzyskać zdrowie i odporność.

W tej książce autor, Hermann Straubinger, podpowiada, jakich produktów unikać w diecie, by zapobiegać zakwaszeniu organizmu. Dowiecie się również o aktywności ruchowej, która pomaga usuwać nadmiar kwasów. To jednak oczywiście nie wszystko! Straubinger zdradza także pomysł na prostą dietę ziemniaczaną, która pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Zdrowe odkwaszanie to doskonała propozycja dla wszystkich zabieganych. Teraz możecie zadbać o własne zdrowie i dobre samopoczucie w domu. A wszystko to za pomocą prostych trików i zdrowych nawyków zasadowego stylu życia. Dzięki temu oczyścicie swój organizm z toksyn i utrzymacie pełnię zdrowia na co dzień.

Przypominamy, że książka pt. Zdrowe odkwaszanie będzie dostępna na naszym rynku już od 17 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom zdrowego stylu życia i ciekawych poradników. Koniecznie przekonajcie się sami o skuteczności metod, które proponuje Hermann Straubinger.