PolecamyPromocje

Zimowa promocja na książki – do 35% taniej

Zimowa promocja na książki

Jesień i zima to pory, roku podczas których czyta się najlepiej. Można się wtedy zaszyć z kocykiem, ciepłą herbatą i wolną chwilą w miłym, domowym kąciku i oddawać się błogiemu czytaniu. Książki jak wehikuły czasu przenoszą nas w odległe miejsce, do umysłów i serc zupełnie innych ludzi i pozwalają nam przeżywać niewiarygodne przygody. A więc przygotujcie stosik książek na mroźne wieczory. Tym bardziej że właśnie pojawiła się nowa, ekscytująca, zimowa promocja na książki od TaniaKsiazka.pl, która potrwa do 15 grudnia. Sprawdźcie, co można dodać do zimowej biblioteczki.

Zimowa promocja na książki: Świąteczne marzenie Amanda Prowse

Nie wiem jak Wy, ale ja, kiedy wiedzę taką świąteczną słodką okładkę, coś ciepłego rozlewa się po moim sercu. 🙂 Świąteczne marzenie Amandy Prowse to książka, która idealnie wpisuje się w klimat mroźnych wieczorów z książką. Ta historia naprawdę chwyta za serce. Meg to samotna matka, której dzieciństwo dalekie było od ideału. Teraz pragnie, aby jej syn przeżył prawdziwe święta, o których ona kiedyś mogła tylko pomarzyć. Być może okaże się, że uda jej się spełnić nie tylko marzenie o świątecznym klimacie i cudownej Gwiazdce.

Zimowa promocja na książki: Gra o tron George R.R. Martin

Gra o tron to już klasyk. Jednak jeżeli jeszcze jakimś cudem nie czytaliście dzieł Martina, koniecznie musicie to nadrobić. Co ciekawe książka/cała seria i filmy na jej podstawie podobają się absolutnie wszystkim czytelnikom bez względu na płeć. Martin, tworząc swój fantastyczny świat przypominający nieco wieki średnie, zalany krwi, zdradą i brakiem cenzury złamał wiele tematów tabu w literaturze i stworzył dzieła, które wciągają bez pamięci. Siedem rodów, lata krwawej walki o władzę. Czy w tym chaosie jest miejsce dla dobrych ludzi, dla honoru, miłości, wierności i pamięci?

 

Zimowa promocja na książki: Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Ta książka spodoba się nie tylko fanom dobrze napisanego romansu, ale także fanom sensacji i kryminału. Bohaterka tej książki przeżyła w przeszłości coś traumatycznego, coś, co chce wyprzeć za wszelką cenę ze swojej pamięci. Jednak to coś powraca w koszmarach, które sprawiają, że lunatykuje. Jej nocne przebudzenia w różnych miejscach są nie tylko niebezpieczne, ale także zagrażają jej sportowej karierze biegaczki uniwersyteckiej. Czy młody trener dostrzeże w niej coś więcej niż tylko ładną buzię i ryzyko dla jego życiowych planów?

 

Zimowa promocja na książki: Ania Grzegorz Kubicki 

Ta biografia porusza do bólu. Opowiada o młodej dziewczynie, która pozornie osiągnęła w życiu wszystko. Miała cudowną rodzinę, wspaniałego męża, osiągnęła sukces zawodowy jako znana i uwielbiana aktora. Jednak życie nie lubi próżni. Jej próżnią okazała się choroba, która odebrała jej to wszystko, o co tak strasznie walczyła. Biografia Ani Przybylskiej to już wielki bestseller i ogromna szansa na poznanie niezwykłej kobiety, którą kochały tłumy.

Całą listę TanioKsiążkowych okazji znajdziecie tutaj. Jest ich ponad tysiąc, także na pewno wybierzecie coś dla siebie. Pospieszcie się, zima jest długa i mroźna a promocja potrwa tylko do 15 grudnia. 🙂

Pamiętajcie, że aby Wasze zamówienie od TaniaKsiazka.pl dotarło na czas, trzeba je złożyć do 18 grudnia i najlepiej wybrać przesyłkę kurierem lub Pocztą Polską.

 

Zimowa promocja na książki