48 tygodni - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. 48 tygodni autorstwa Magdaleny Kordel w sprzedaży pojawi się 8 stycznia 2018 roku. To doskonała okazja, by rozpocząć ten rok od interesującej historii. Gwarantujemy, że ta powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, jak i tym, którzy uwielbiają powieści obyczajowe. Często okazuje się bowiem, że na pozór zwykłe i codzienne życie, przepełnia cała gama barw i wydarzeń, zmieniających na zawsze czyjś los. Obok tej książki nie można przejść obojętnie. A jeśli już rozpoczniecie swoją przygodę z Magdaleną Kordel, nie będziecie mogli oderwać się od jej twórczości. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Ile może wydarzyć się w rodzinie przez 48 tygodni?

Główną bohaterką powieści jest Natasza, która ponad wszystko kocha swoich bliskich. Kobieta jednak nie czuje się spełniona w roli matki i żony, która musi codziennie ogarniać cały dom i problemy jego mieszkańców. Na domiar złego z niespodziewaną wizytą pojawia się natrętna, była dziewczyna jej męża. Rezolutna córka zaczyna zadawać coraz więcej zaskakujących pytań, a przez telefon łzy wylewa najlepsza przyjaciółka. Tylko koty zdają się nie przejmować zamieszaniem i spokojnie obserwują rybki w akwarium. I jak tu nie zwariować? To jednak nie koniec kłopotów. Natasza postanawia wrócić na studia i w końcu rozpocząć pracę, która da jej odrobinę wytchnienia od domowych obowiązków.

Co Czytelnicy znajdą w najnowszej powieści Magdaleny Kordel? Z pewnością wszystko to, za co do tej pory pokochali ją odbiorcy w całej Polsce. To poczucie humoru i dystans do otaczającego nas świata i samego siebie. Warto tutaj wspomnieć, że autorka odpowiedzialna jest za takie bestsellerowe powieści jak Serce z piernika i Anioł do wynajęcia. Na koncie ma również popularne serie: Uroczysko czy Malownicze. Dotychczas jej książki sprzedały się w 250 tysiącach egzemplarzy, a liczba ta stale rośnie. Jeśli więc do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Kordel, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Powieść pt. 48 tygodni znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!