remiery romansów - listopad 2018

Romansowa jesień zapowiada się w tym roku wyjątkowo gorąco. 🙂 Sprawdźcie, po jakie nowości z listopada warto sięgnąć i które najlepiej sprawdzą się w popołudniowym zestawieniu: książka, herbata, koc, a za oknem: chłód, ewentualnie deszcz. 🙂

Premiery romansów – listopad 2018

Ryder - kup na TaniaKsiazka.plBracia Slater. Tom 4. Ryder L.A. Casey. Premiera: 9 listopada

Ta książka to już czwarty tom serii Bracia Slater, ale równie, o ile nie bardziej wyczekiwany niż pierwszy. Niewątpliwie seria o niepokornych braciach zawładnęła sercami polskich czytelniczek, które niecierpliwie wyczekują kontynuacji. Tutaj znajdziecie wszystkie dotychczasowe tomy serii, a w tomie IV poznacie historię związku Rydera i Branny, należy dodać, bardzo burzliwego związku.

Mikołaj na zamówienie - kup na TaniaKsiazka.plMikołaj na zamówienie Marie Jordan, Jenika Snow. Premiera: 16 listopada

A ta książka to z kolei pierwsza propozycja erotyczna w Polsce z motywem świątecznym. Takie książki nie są nowością za oceanem, regularnie bowiem pojawiają się tam wersje świąteczne grzesznych historii, w tym często pisane przez kilka autorek. Zresztą tutaj też tak jest. 🙂 Bohaterem tej historii jest właściciel firmy spełniającej grzeszne fantazję. Nie spodziewa się, że kolejne zlecenie spełni także jego świąteczne marzenie.

Skończona gra - kup na TaniaKsiazka.plMarriage games. Tom 2. Skończona gra CD Reiss. Premiera: 30 listopada

Drugi tom bardzo niegrzecznej książki, której bohaterowie są małżeństwem. W pierwszym tomie mąż zaproponował żonie, że podpisze papiery rozwodowe i odda jej udziały w firmie, jeśli ona spędzi z nim 30 dni na odludziu. W tym czasie pokazał jej swoją dominującą naturę w łóżku. Nie przewidział jednak, że ta strona jego osobowości bardzo się jej spodoba… Pierwszy tom znajdziecie tutaj>>>

Wszystkie nasze obietnice - kup na TaniaKsiazka.plWszystkie nasze obietnice Colleen Hoover. Premiera: 14 listopada

To także opowieść o małżeństwie, ale w zupełnie innym klimacie. Ona i on bardzo się kochają, jednak przychodzi taki czas, że wydaje im się, że miłość to za mało, żeby zostać razem. Jednak może się okazać, że pewna pamiątka z przeszłości stanie się dla ich małżeństwa swoistymi ratunkiem i może odkryją, że nie wszystko musi być idealne, a miłość zdecydowanie taka nie jest. Niezwykle aktualny i bardzo uniwersalny obraz małżeństwa nakreślony przez bestsellerową autorkę Colleen Hoover.

Fighting temptation - kup na TaniaKsiazka.plFighting Temptation. Honorowi mężczyźni. Tom 1 K.C. Lynn. Premiera: 14 listopada

Początek niezwykle popularnej za granicą serii K.C. Lynn z wątkiem militarnym. Historia miłosna, w której prawdziwy bad boy zakochuje się w niewinnej i dobrej dziewczynie. Jednak nie zmienia to faktu, że popełnia ogromny błąd. Czy po pięciu latach rozłąki ona mu wybaczy?

 

Friend Zoned kup na TaniaKsiazka.pl Friend-Zoned Belle Aurora. Premiera: 21 listopada

Pierwsza książka bestsellerowej Belle Aurory. Bohaterka prowadzi swój sklepik, a zza jego witryny obserwuje niezwykle przystojnego mężczyznę, który regularnie wychodzi na papierosa przed budynek, w którym pracuje. Dziewczyna postanawia dać mu zabawny i słodki prezent i tak zaczyna się ich przyjaźń, a potem coś więcej.

Forever my girl - kup na TaniaKsiazka.plThe Beaumont Series. Tom 1. Forever my girl Heidi McLaughlin. Premiera: 29 listopada

Ta historia to także opowieść o drugich szansach. Bohaterem jest gwiazdor rocka, który kiedyś zamiast swojej dziewczyny wybrał karierę. Jednak po latach zrozumiał, że nie może bez niej żyć. Wraca, żeby ją odzyskać.

Co powiecie na te gorące, listopadowe nowości i zapowiedzi?