New AdultRomanseZapowiedzi i nowości

Bestsellerowe książki L A Casey, Tijan, Frazier i Whitney G. wkrótce na polskich półkach!

Bestsellerowe książki

Zbliżająca się jesień zapowiada się naprawdę niesamowicie. Niemal w każdym gatunku literackim szykuje się wielka uczta dla fanów. Nie inaczej jest w przypadku romansów współczesnych i romansów New Adult dla młodych dorosłych. Na polskim rynku wkrótce pojawią się bestsellerowe książki zupełnie nowych autorek zagranicznych: L. A. Casey, Elizabeth O`Roark, T. M. Frazier, Aurory Rose Reynolds, Tijan i Whitney G. Książki każdej z tych autorek to światowe bestsellery i jedne z najpopularniejszych tytułów gatunku w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, o czym będą.

Bestsellerowe książki L A Casey, Tijan, Frazier i Whitney G. – sprawdź!

Bracia Slater. Tom 1. Dominic L. A. Casey. Premiera: 22 września 

Seria Bracia Slater L. A. Casey, którą rozpoczyna Dominic, zadebiutuje w Polsce 22 września. Bohaterką pierwszej książki jest Bronagh Murphy, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Dziewczyna zamyka się na wszystko i wszystkich… do czasu kiedy poznaje seksownego bad boya, Dominica. Chłopak zrobi wszystko, żeby zburzyć mur, który wokół siebie zbudowała, bo ostatnią rzeczą, którą przyjmuje do wiadomości, jest odmowa. Bądźcie przygotowani na dużo wulgarnego języka i gorących scen.

Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark. Premiera: 13 października

Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark to jedna z najciekawszych propozycji październikowych z gatunku New Adult Romance. Książka opowiada historię Olivii, humorzastej i nieprzystępnej, a jednocześnie bardzo pięknej i utalentowanej uniwersyteckiej biegaczki. Jej postawa i sekrety odpychają od niej ludzi. Z tak niesforną studentką będzie musiał zmierzyć się młody trener uczelnianej drużyny biegaczek. Czy niezwykle trudna i jednocześnie piękna dziewczyna może mieć tajemnicę, którą Will będzie w stanie zrozumieć i czy to on będzie tym, który obudzi Olivię?

King T. M. Frazier. Premiera: 20 października

King to propozycja z gatunku dark romance. Bohaterkę pierwszej książki z serii poznajemy, kiedy błąka się po ulicach, nie pamiętając, co jej się przytrafiło i kim jest. Na jej drodze stanie gorący bad boy, przestępca, który właśnie wyszedł z więzienia, a na ulicy nazywają go: King. Oboje połączy romans, którego się nie spodziewali i napięcie seksualne, które rozgrzeje Czytelników do czerwoności.

Until November - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Until November, Aurora Rose Reynolds, Premiera: październik 

Until November rozpoczyna serię Until, Aurory Rose Reynolds. Bohaterką pierwszej książki jest November Armsted, która uciekając przed trudną przeszłością, przyjeżdża do swojego ojca, żeby dla niego pracować. Tylko że tatuś prowadzi… klub ze striptizem. Na szczęście November będzie wykonywała pracę bez wątpliwej reputacji, mianowicie będzie księgową w firmie taty. Kiedy pod klubem spotyka niesfornego i niezwykle przystojnego Ashera Maysona, ten od razu uznaje, że dziewczyna to kolejny nabytek do klubu dla Panów. Tak zaczyna się ich znajomość – burzliwie.

Turbulencja. Autor: Whitney G. – Premiera: 11 listopada

Whitney G to autorka, której książki spodobają się szczególnie fankom Pięknego drania, i… bardzo dobrze napisanych powieści erotycznych. Debiutuje na polskim rynku książką Turbulencja, opowiadającą o zakazanej relacji między pilotem samolotów rejsowych.. a stewardessą. Jake to mężczyzna, który nie umawia się na randki, woli spotkania bez zobowiązań. Oferuje dziewczynie prosty układ, w którym nie będzie miejsca na miłosne wyznania. Wydaje się, że taka relacja się sprawdza, a obie strony dostają, to, czego chcą. Ale czy na pewno?

Anti-stepbrother Tijan Meyer – Premiera: 17 listopada

Tijan – to jedna z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych autorek New Adult romance. Jej znakiem rozpoznawczym są mocne sceny, mocni i bardzo niegrzeczni bohaterowie, powietrze przesiąknięte erotyzmem i przekraczanie literackich granic. Pierwszą książką, którą autorka zadebiutuje na polskim rynku, będzie jedna z najłagodniejszych w jej karierze. Jej bohaterką jest dziewczyna o imieniu Summer, która wybiera college ze względu na swojego przybranego brata, w którym się podkochuje. Jednak na miejscu jej uwagę zwraca ktoś zupełnie inny, niegrzeczny bad boy, Caden Banks. Ich znajomość od początku kipi wzajemną niechęcią i jednocześnie… w powietrzu pojawia się niezaprzeczalna chemia.

Autorki, które wkraczają we wrześniu i październiku na polskie półki z romansami to nazwiska światowego formatu, które już mają rzesze fanów na całym świecie. Na który tytuł czekacie najbardziej?