PolecamyPromocje

Pakiety książek pełne bestsellerów do 35% taniej!

Pakiety książek do 35% taniej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Dlaczego warto kupować pakiety książek? Przede wszystkim od razu mamy wszystkie wydane do tej pory tytuły w jednej garści. Z doświadczenia wiem, że wiele osób czeka na wydanie kontynuacji, zanim sięgnie po pierwszą książkę. Po drugie, w pakietach, można bardzo dużo zaoszczędzić, czasami nawet koszt całej książki. Po trzecie pakiety to świetny pomysł na prezent, a po czwarte świetnie wyglądają na półce. 🙂 Skorzystajcie z okazji i kupcie najlepsze książki w pakietach do 35% taniej na TaniaKsiazka.pl. Promocja potrwa do 12 września.

Pakiety książek pełne bestsellerów

TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną promocję na pakiety z okazji Dnia Dużego Rozmiaru, który jest obchodzony 2 września. A co można Pakiet Pokolenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!kupić z tej okazji w super cenie? Na pakietowej liście znalazły się takie bestsellery jak Pakiet: Pokolenie Ikea, Pokolenie Ikea. Kobiety, Brud, Piotra C., czy Pakiet Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony, Katarzyny Bondy. Prawdziwą gratką dla fanów będzie możliwość zakupienia rewelacyjnej trylogii Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Dziewczyna, która igrała z ogniem, Zamek z piasku, który runął, Stiega Larssona. Będą one świetnym przygotowaniem przed premierą piątego tomu z serii Millennium – Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza, która będzie miała premierę 7 września.

Wśród pakietów, na które warto zwrócić uwagę, znalazł się także zestawy najpopularniejszych serii powieści erotycznych w Polsce i na świecie, w tym: Pakiet 3 tomów serii Uwikłani Laurelin Paige oraz  Dotyk Crossa Sylvii Day.

Pakiety książek pełne magii

Siedmiopak Harry Potter - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Siedmiopak Harry Potter J K Rowling to gratka dla koneserów. Przepięknie wydane książki, które niesamowicie prezentują się na półce. Oczywiście najważniejsza jest ich zawartość, czyli siedem książek pełnych magii i niesamowitych przygód. Jeżeli już znacie wszystkie przygody młodego czarodzieja, zaproście do harrypotterowskiego świata kolejne pokolenie młodszych i starszych dzieci. Niech dowiedzą się, dlaczego połowa świata uśmiecha się na dźwięk słów: peron 9 i ¾.

W pakietach znajdziecie nie tylko najnowsze bestsellery ze świata kryminału, fantasy, czy romansu, ale także komiksy i tytuły non fiction. Tytus, Romek i A’Tomek. Księgi I – XXV (25 tomów) to ponadczasowe, Tytus, Romek i A'Tomek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!niesamowicie zabawne opowieść Papcia Chmiela, które mimo wszechobecnej komputeryzacji, bawią kolejne pokolenia dzieci, także z pokolenia Milenium.

Nie tylko fiction 

Z kolei Pakiet: Pokolenie Ikea, Pokolenie Ikea. Kobiety, Brud, to niezwykle barwne i bezkompromisowe refleksje Piotra C., który pod płaszczykiem anonimowości ocenia współczesne pokolenia młodych mieszkańców w Warszawy. W wielu momentach „nie żałuje” im nagiej i brutalnej prawdy, często nieco smutnego obrazu młodych pokoleń wpadających w wir pierwszych sukcesu, alkoholu i związków, które nic nie znaczą.

Sprawdźcie, jakie jeszcze pakiety można kupić na TanioKsiążkowej promocji i zarezerwujcie sobie wieczory z książkami, na których kontynuację nie trzeba będzie czekać. Wszystko w jednym miejscu, z jedynym problemem, jakim jest rezerwacja niezbędnego do ich przeczytania, czasu. Całą listę pełną pakietów znajdziecie TUTAJ.

pakiet 35%