Billy Summers - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten rok dla fanów Stephena Kinga to bez wątpienia ekscytujący czas. Pisarz już dawno zapowiedział, że ma w zanadrzu, co najmniej dwie historie, które chciałby wydać właśnie w 2021 roku. I tak wiemy już, że książka pt. Później pojawi się na światowym rynku już 10 marca. Tymczasem autor zdradził właśnie, że kolejna planowana publikacja nosić będzie tytuł Billy Summers. A gdyby tego było mało, to wiemy również, o czym będzie oraz na kiedy planowana jest jej premiera!

Billy Summers - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Billy Summers – kilka słów o nowej książce

Jak wskazuje sam tytuł, głównym bohaterem tej historii będzie Billy, najlepszy w branży zabójca do wynajęcia. Szkolenie przeszedł podczas wojny w Iraku, za co zdobył odznaczenie za swoje zasługi. Próżno szukać lepszego snajpera, niż on. Od pospolitych najemników różni się jednak tym, że przyjmuje zlecenia wyłącznie wtedy, kiedy pozbyć musi się kogoś naprawdę złego.

Teraz bohater postanawia przejść na emeryturę. Zanim ostatecznie usunie się w cień, podejmuje ostatnie zlecenie. Wszystko ma zaplanowane, w swoim fachu jest przecież mistrzem. Co więc może pójść nie tak? Cóż… życie udowadnia mu, że nigdy nie możemy brać czegoś za pewnik.

Scribner, amerykański wydawca powieści zapowiada, że będzie to historia o szczęściu i miłości, ale też przeznaczeniu. Ponadto czytelnicy mogą spodziewać się tu złożonej osobowości bohatera, który otrzyma ostatnią szansę, by odkupić swoje winy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to książka pt. Billy Summers światło dzienne ujrzy 3 sierpnia 2021 roku. Na stronie Stephena Kinga fani mogą przeczytać:

Nie będziecie mogli oderwać się od tej historii i już nie zapomnicie Billy’ego.

Biorąc pod uwagę popularność Kinga i jego talent do tworzenia wartkich i wciągających opowieści, nie mam wątpliwości co do tych zapewnień. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać. Jeśli tylko pojawią się informacje o polskim wydaniu, od razu dam wam o tym znać.

Fanów książek Stephena Kinga zapraszam tutaj.