Promocje

Black Week w TaniaKsiazka.pl – złap zniżki przed wszystkimi!

Przed nami Czarny piątek (Black Friday), który już tradycyjnie przypada na piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. To właśnie ze Stanów przywędrował do nas ten czarny dzień, który rozpoczyna sezon przedświątecznych zakupów. To, za co konsumenci lubią Black Friday – to wielkie obniżki. To właśnie z powodu promocji tego dnia sklepy tradycyjne i sklepy internetowe są oblegane od rana do nocy.

Black Week w TaniaKsiazka.pl - złap zniżki przed wszystkimi >>

W Polsce z roku na rok Czarny Piątek jest coraz bardziej popularny, a gdzieniegdzie już zaczęły się do niego przygotowania. I przygotowują się nie tylko sklepy, ale też ich klienci. Nie ma co się dziwić, bo to świetna okazja, żeby taniej złapać choćby gwiazdkowe prezenty.

My, mole książkowi, też możemy zacierać ręce, bo księgarnie z pewnością przygotują coś extra. Już wiemy, że nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa, TaniaKsiazka.pl nie ograniczy się tylko do Czarnego Piątku, właśnie szykują dla Was Black Week.

Black Week w TaniaKsiazka.pl – 25-29 listopada >>

5 dni i 5 – na razie – ściśle tajnych promocji. Zatem w TaniaKsiazka.pl będzie można skorzystać z czarnych obniżek przez prawie tydzień, ale uwaga – każda z promocji będzie trwała tylko przez jeden dzień. Dopiero w dni startu oferty, będzie można poznać jej warunki.

Jednak księgarnia części swoich użytkowników udostępni każdą z promocji już dzień wcześniej. Chcesz się znaleźć w gronie szczęśliwców, którzy na wszystkie przecenione książki i inne produkty będą mogli zapolować, zanim zrobią to inni? W takim razie już dziś możesz zapisać się na Sekretną Listę Newsletterową. Wtedy w dniu poprzedzającym każdą z blackweekowych promocji dostaniesz newsletter, który umożliwi Ci skorzystanie z obniżki wcześniej. 5 promocji – 5 wiadomości ze wcześniejszym „biletem wstępu”. Kuszące, prawda? Tym bardziej że poszczególne obniżki z pewnością będą mieć ograniczoną liczbę egzemplarzy objętych promocją. Zatem kto pierwszy skorzysta, ten będzie mieć większy wybór.

Żeby dowiedzieć się więcej o Black Week w TaniaKsiazka.pl, zapisać się na Sekretną Listę i móc skorzystać z tajnych promocji już dzień przed ich oficjalnym startem, zajrzyjcie w to miejsce.