Darek z Klanu - kup na TaniaKsiazka.pl

Klan to serial już tak kultowy, że trudno dziś spotkać osobę w naszym kraju, która chociaż raz nie słyszała tego tytułu. Niektóre sceny z produkcji na zawsze zapisały się w historii memów. Powstało mnóstwo filmików, które w krótkim czasie biły rekordy oglądalności, a cytaty i powiedzonka bohaterów na dobre zagościły w potocznej mowie. Jednym z bohaterów tej superprodukcji jest Dariusz Lewandowski, fanom bliżej znany z popularnego profilu Darek z Klanu. W Klanie wcielił się on w rolę Darka Kurzawskiego. A chociaż z produkcją związany jest od 1997 roku, dopiero kilka lat temu zdecydował się założyć wspomniany fanpage. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ postać aktora cieszy się ogromną sympatią widzów. Tym samym nie dziwi fakt, że aktor w końcu zdecydował się na wydanie książki, nawiązującej do internetowej strony.

Darek z Klanu - kup na TaniaKsiazka.pl

Darek z Klanu – czego możecie się spodziewać?

Na facebookowym profilu aktor umieszcza przeróżne treści. Dzieli się tam z fanami historiami z życia prywatnego, ale nie tylko. Ponieważ komentuje również bieżące wydarzenia, a także wrzuca opowiadania czy wierszyki. Teraz, pięć lat po założeniu profilu, światło dzienne ujrzała książka. I jest ona niczym innym jak zbiorem tekstów z popularnego profilu Lewandowskiego. Tym samym, jeśli ktoś nie śledził go od początku, lub nie ma konta na tej platformie, teraz ma szansę zaznajomić się z publikowanymi tam treściami.

Ponadto autor przygotował coś także dla wiernych fanów i obserwatorów. Tym samym w publikacji znajdziecie też mnóstwo nowości i kilka bonusów, które nigdy nie były publikowane na profilu. Oto co sam aktor napisał o najnowszym projekcie:

Prawie 5 lat od ukazania się pierwszego wpisu ukaże się książka. Dla wszystkich, którzy lubią, rzucają okiem, są od początku lub dołączyli niedawno. Wszystko „w jednym miejscu” plus bonusy, nowości. DAREK Z KLANU książka. Nie będzie „letnio” – obiecać mogę. Trochę absurdu, Czarka z tanich linii, Tadeusza z Charlotte, Marioli ze Starbucksa, Anety z Fresh Marketu, Grażyny i Sebastiana – pod choinkę. O innych wokoło, ale i dużo o sobie – szczerze.

Książka pt. Darek z Klanu jest już dostępna i znajdziecie ją tutaj. Tymczasem ja jestem bardzo ciekawa, czy serial znalazł się w czołówce waszych ulubionych produkcji. A także, czy sięgniecie po książkę. Dajcie znać!