The Darkest Moon - nowa książka Anny Todd The Darkest Moon

Fanki książek Anny Todd mają powody do radości. Ich ulubiona pisarka powraca z drugą częścią cyklu #Stars. Jeśli należysz do tej grupy i pochłonęłaś w jeden wieczór poprzedni tom pt. The Brightest Star. Pożar Zmysłów, zaplanuj sobie podobną nockę pod księżycem na początku przyszłego roku. 8 stycznia 2021 w księgarni pojawi się druga część zatytułowana The Darkest Moon. Czy dowiesz się z niej, jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd?

The Darkest Moon Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

The Darkest Moon

Nowa powieść pisarki Anny Todd, The Darkest Moon, to druga część cyklu Stars rozpoczętego książką The Brightest Stars. Pożar zmysłów – porywającą opowieścią, pełną miłości, namiętności i uczucia. Czy autorka pozostaje w podobnym klimacie? Wiadomo na pewno, że spotkasz tu dobrze znanych bohaterów…

Karina tęskni za przystojnym żołnierzem Kaelem, bardziej, niż jest skłonna przyznać. Wieczorem wtula głowę w pościel, która jeszcze pachnie jego skórą. Miłość nosi jednak znamię goryczy, ponieważ dziewczyna nie może mu wybaczyć, że ten pomógł wstąpić do armii jej jedynemu, ukochanemu bratu. W dzieciństwie obiecali sobie z Austinem, że nie powtórzą błędów ojca i będą się trzymać od jakichkolwiek walk z daleka. Niestety Kael pomógł mu w zerwaniu tej świętej obietnicy.

Dziewczyna nie do końca wie, co się z nią dzieje… jej relacją z Kaelem kieruje jakaś tajemnicza moc. Itnieje między nimi jakiś silny rodzaj przyciągania. Mężczyzna cały czas jest gdzieś w pobliżu. I potrafi pojawić się nagle i niespodziewanie, by nieść pomoc jej i wszystkim dokoła. Stoi na straży jej świata. Kiedy tylko zaczyna się chwiać w posadach o Kaelem powstrzymuje go przed upadkiem. Jest zatem rzeczą oczywistą, że dziewczyna nie może i nie jest w stanie pozbyć się mężczyzny ze swego życia. Obiera zatem nową taktykę – postanawia się z nim zaprzyjaźnić. W ich nowym układzie to ona wyznaczy zasady. Postanawia też uważnie pilnować dystansu. Nie, tym razem Kaelem jej nie zrani…

Czy to się uda?

Jak myślisz, to możliwe, żeby Kael i Karina naprawdę byli dla siebie „tylko przyjaciółmi” i nie przekroczyli ustalonych granic? I jak należy postąpić, gdy na drodze do szczęścia staje ogromny lęk przed cierpieniem? I czy można ponownie zaufać komuś, kto już raz zranił do żywego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książce The Darkest Moon, która będzie dostępna już 8 stycznia 2021 roku. Już dziś natomiast w tym miejscu możesz zamówić egzemplarz przedpremierowy.

 

Powiązane artykuły: