Drugi sezon serialu Bridgertonowie - zwiastun i data premiery Drugi sezon serialu Bridgertonowie

Znasz Bridgertonów? Zarówno cała literacka seria powieści historycznych autorstwa Julii Quinn, jak i pierwszy sezon serialu na Netflixie cieszą się ogromną popularnością. Jakiś czas temu producenci ogłosili, że ta romantyczna, ale zarazem błyskotliwa i dość libertyńska produkcja doczeka się kolejnych odcinków. Teraz już wiadomo, że drugi sezon serialu Bridgertonowie będzie miał swoją premierę 25 marca 2022 roku

Drugi sezon serialu Bridgertonowie. Powieści szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Fot. Kadr ze zwiastuna pierwszego sezonu serialu

Drugi sezon serialu Bridgertonowie

O czym będzie drugi sezon serialu Bridgertonowie? Będzie on kontynuacją perypetii Daphne Bridgerton – dziewczyny będącej najstarszą córką w bardzo wpływowej i powszechnie znanej rodzinie. Największym marzeniem Daphne jest wielka prawdziwa miłość do utraty tchu i zamążpójście. Dlatego też nieustannie szuka tego jedynego, wyśnionego, idealnego „księcia z bajki”. Niestety odnalezienie wyjątkowego mężczyzny najwidoczniej graniczy z cudem, ponieważ ciągle jej się to nie udaje. Kolejni kandydaci do jej serca nie robią dobrego wrażenia na jej bracie i są przez niego odrzucani. W tym czasie cała rodzina musi mierzyć się z licznymi plotkami i dość mocnymi oskarżeniami…

Drugi sezon serialu Bridgertonowie – obsada

W drugim sezonie zobaczymy dobrze już znane twarze oraz kilka nowych postaci. Na ekranie pojawią się m.in.: Phoebe Dynevor, Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Ben Miller, Bessie Carter i Harriet Cains. Natomiast głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews.

Zwiastun premiery

Do marca jeszcze daleko, dlatego oczekując na drugi sezon serialu, zobacz zwiastun premiery wypuszczony przez Netflixa. Niestety nie zobaczymy tu fragmentów fabuły wyjętych z poszczególnych odcinków, ale spotkanie z ulubionymi aktorami to całkiem fajna niespodzianka dla fanów serii:

Jeśli do tej pory Twojej uwagi nie zwrócił ani serial, ani jego literacki pierwowzór, ale czujesz, że to jest coś dla Ciebie – pierwszy sezon czeka na Ciebie na platformie Netflix, a seria książek Bridgertonowie autorstwa Julii Quinn jest dostępna w tym miejscu.

Czytaj także: