Ekranizacja Dziewczyn z Dubaju

Ekranizacja Dziewczyn z Dubaju to nie lada gratka dla wszystkich, którzy zainteresowali się książką. Warto tutaj wspomnieć, że reportaż Piotra Krysiaka wzbudził niemałe kontrowersje i emocje wśród opinii publicznej. Ponieważ w swojej publikacji autor ujawnił szokujące kulisy sławy niektórych znanych osobowości z warszawskich salonów. W wielkim skrócie polegało to na tym, iż młode dziewczyny z Polski uczestniczyły w seks-wyjazdach do zagranicznych milionerów. Wracały z pokaźną sumą na koncie, a wkrótce potem robiło się o nich głośno. I tak zaczynała się ich kariera. Wśród bohaterek reportaży znalazła się znana piosenkarka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia czy modelka z Instagrama. Jednak Krysiak nie zdradził żadnych, konkretnych nazwisk.

Ekranizacja Dziewczyn z Dubaju

Ekranizacja Dziewczyn z Dubaju – kilka słów o produkcji

Prawa do ekranizacji reportażu zdobyła Doda i jej partner, Emil Stępień. W jednym z wywiadów wokalistka tak oto zapowiadała prace nad produkcją:

Dzięki Bogu, trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki.

Ponadto wiemy już, że za scenariusz filmu będzie odpowiedzialny Mitja Okorn. Reżyserią zajmie się Maria Sadowska. Teraz w sieci pojawiły się też informacje, kogo widzowie prawdopodobnie zobaczą na ekranie. Wśród tytułowych dziewczyn znajdą się: Olga Kalicka, Katarzyna Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Na drugim planie prawdopodobnie zobaczymy: Grażynę Szapołowską, Kingę Preis czy Bogusława Lindę.

Warto tutaj wspomnieć, że Piotr Krysiak w swoim śledztwie posiłkował się przede wszystkim dokumentacją sądową. Tym samym opisał przypadki sutenerek, które zostały prawomocnie skazane za to, że wysyłały polskie celebrytki do Dubaju w charakterze luksusowych prostytutek. Autor podkreśla w swej książce, że wiele z kobiet, które zdecydowały się na wyjazd do Dubaju, było w stałych związkach. W związku z tym były to niejednokrotnie szczęśliwe żony i matki. Ich partnerzy rzadko jednak wiedzieli, w jakim charakterze pracują one za granicą. One same często były przekonane, że wyjeżdżają pracować, jako hostessy na galach i luksusowych przyjęciach.

Dajcie nam koniecznie znać, czy ekranizacja Dziewczyn z Dubaju to film, który obejrzycie. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką, odsyłamy tutaj.