Ekranizacja Shantaram - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Shantaram to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników wspomnianej książki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury pięknej i powieści przygodowych, które są doskonałym podłożem do epickich ekranizacji. Okazuje się, że bestsellerowa książka, która stała się międzynarodowym hitem i do dziś zachwyca odbiorców na całym świecie, zostanie przeniesiona na małe ekrany. Ponadto wiemy, kto wystąpi w rolach głównych. Jeśli zatem jesteście ciekawi i chcecie poznać więcej szczegółów, koniecznie czytajcie dalej!

Ekranizacja Shantaram - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Shantaram – kilka słów o projekcie

Na początku warto wspomnieć, że produkcja powstaje dla platformy Apple TV+, a za jej reżyserię odpowiada Justin Kurzel. Widzowie mogą go kojarzyć m.in. z sukcesami takich produkcji jak: Snowtown, Makbet czy Assassin’s Creed. Natomiast w rolę głównego bohatera wcieli się Charlie Hunnam, kojarzony z Synami Anarchii. Obok niego wystąpią także Richard Roxburgh oraz Radhika Apte. Niestety nie jest jeszcze znana data światowej premiery produkcji. Jeśli tylko się to zmieni, od razu Was o tym poinformujemy.

Charlie Hunnam

fot. Gage Skidmore

O czym zaś opowiada sama historia? Są to fabularyzowane zwierzenia byłego przestępcy i narkomana, który w latach 80. ucieka z australijskiego więzienia i wyrusza w świat. Udaje się do Indii, świata, w którym nędzarze, prostytutki, gangsterzy i turyści spotykają się na jednej ulicy. Bohater i zarazem narrator powieści z jednej strony pomaga ubogim i staje murem za swoimi przyjaciółmi, z drugiej uwikłany jest w gęstą sieć porachunków mafijnych, handlu broni, fałszerstw i narkotyków. W związku z tym przedstawia drogę swojej kariery, od ulicznego złodziejaszka do członka elity przestępców. To przede wszystkim mieszanka powieści sensacyjnej, kryminalnej, przygodowej i autobiografii. A wszystko razem robi niemałe wrażenie. Miłość w najbrudniejszych slumsach świata, nieustanne dylematy moralne oraz rozważania nad dobrem i złem.

Koniecznie dajcie nam znać, czy ekranizacja Shantaram to produkcja, na którą czekacie. Natomiast wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się ze wspomnianą książką, odsyłamy tutaj. Koniecznie sprawdźcie jej fenomen! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.