Ciekawostki o książkachFantastykaFantasy

Harry Potter pojawi się w jednym z filmów: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć!

Ta wiadomość zelektryzowała fanów na całym świecie! Sam Harry Potter pojawi się w Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć! J. K. Rowling ujawniła niedawno, że Newt Scamander żył jeszcze w czasach Harry’ego Pottera>>>. Jednak z całą pewnością Harry nie pojawi się w drugiej ani w trzeciej części. Najprawdopodobniej dopiero w piątej, ponieważ Dumbledore był już leciwy, kiedy młody czarodziej spotkał go po raz pierwszy, a przecież w filmie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2>>>  Dyrektora Hogwartu poznamy jako młodego mężczyznę. Rowling ujawniła niedawno, że Scamander żył w czasach, kiedy Harry był już w szkole dla czarodziejów, a więc najprawdopodobniej w filmie zobaczymy nastoletniego aktora. Z pewnością w rolę Harry’ego nie wcieli się więc Daniel Radcliffe!

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć z Harrym?

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Harry, nasz ukochany Harry znowu pojawi się na ekranach kin. Czyli jednak Rowling po raz kolejny zmieniła zdanie. W końcu zarzekała się, że definitywnie zamknęła już rozdział z Harrym Potterem, a tu taka niespodzianka. Na razie nie wiemy zbyt wiele, oprócz tego, że młody czarodziej pojawi się w filmie. Jednak na pewno nie będzie to znacząca rola, w końcu głównym bohaterem Fantastycznych zwierząt jest czarodziej z walizką, a nie Ten-Który-Miał-Pokonać-Czarnego-Pana.

Powiązane: FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA 2 – ROWLING UJAWNIA, CO ŁĄCZY NEWTA I DUMBLEDORE’A. 

http://i.imgur.com

Jednego możemy być pewni. Jeżeli Harry i Newt spotkają się w nowym filmie Rowling, z pewnością będzie to miało miejsce w Hogwarcie. W końcu już jakiś czas temu fani zauważyli, że nazwisko Newta Scamandera pojawia się na mapie Huncwotów. Ma to miejsce w części: Harry Potter i więzień z Azkabanu, kiedy George i Fred po raz pierwszy pokazują mapę Harremu. Być może Rowling ujawni, co w tym czasie Newt robił w zamku.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – intryga się rozpędza.

Informacje o tym, że Harry miałby pojawić się w filmie to kolejne sensacyjne doniesienia od Rowling. Całkiem niedawno przy okazji ujawnienia tego, że latem ruszają zdjęcia do sequela Fantastycznych zwierząt, w sieci pojawiły się sensacyjne informacje dotyczące Newta. Podobno istnieje pewne prawdopodobieństwo, że słynny magizoolog był szpiegiem i miał po cichu zbierać informacje na temat Dumbledora. Jednak naprawdę trudno jest  w to uwierzyć. Tym bardziej, że  własnie najsłynniejszy dyrektor Hogwartu stanął w przeszłości w obronie Newta, kiedy ten był zagrożony wydaleniem ze szkoły.

29 marca na polskim rynku miała premierę książka Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz. Jest to świetna okazja do tego, żeby prześledzić cały film jeszcze raz, tym razem w formie książkowej, a właściwie w formie scenariusza i poznać naszego nietypowego bohatera jeszcze lepiej. Raczej trudno uwierzyć jest w to, żeby mógł szpiegować na rzecz Dumbledora, tym bardziej, że podobno byli dobrymi przyjaciółmi, a sam Newt wydaje się być osobą dobroduszną.

Pozostaje nam czekać na kolejne filmy z serii Fantastycznych zwierząt i z niecierpliwością wypatrywać znajomych i ukochanych twarzy, znanych z filmów o Harrym.

A jak Wam się podoba fakt, że znowu zobaczymy Harry’ego? Jak sądzicie, który aktor mógłby go zagrać?