Niebezpieczna gra Joanny Opiat-Bojarskiej to idealna propozycja dla wszystkich miłośników powieści kryminalnych, zabarwionych sensacyjną nutą. Dynamiczna i wciągająca. Opiat-Bojarska w szczytowej formie! – tak ową historię skomentowała mistrzyni gatunku, Katarzyna Puzyńska. Nic więcej mówić nie trzeba! Na wypadek jednak, gdyby wciąż było wam mało, przekonajcie się sami, co tak zachwyciło pisarkę.

Niebezpieczna gra

Niebezpieczna gra o życie?

W łódzkim szpitalu pojawia się pacjent z ciężkimi obrażeniami. Niestety nie potrafi on powiedzieć jak się nazywa. Nie ma też pojęcia, co tak właściwie się mu przytrafiło. Jedyną wskazówką są dwa słowa, które bez przerwy powtarza: Aleksandra Wilk. Czy to trop do osób, które doprowadziły mężczyznę do tak ciężkiego stanu? W rozwiązaniu zagadki ma pomóc poznańska psycholog, zjawiająca się w szpitalu na prośbę jednego z lekarzy. Wkrótce jednak okazuje się, że nie jest ona jedyną osobą usiłującą rozszyfrować, kim jest pacjent oraz dlaczego wzywa Aleksandrę.

Przed laty ktoś zamordował sławną piosenkarkę we własnym domu. Nigdy nie udało się ustalić tożsamości brutalnego sprawcy. Śledztwo z braku postępów zamknięto, a akta wrzucono do policyjnego archiwum, gdzie kurzą się do dziś. Zabójca wciąż jest na wolności i może ponownie zaatakować. Czy uda się powiązać te obie sprawy? Odkrycie prawdy zażegnałoby wciąż realne zagrożenie.

To instynkt najczęściej bierze górę nad logicznym myśleniem, kiedy od rozwiązania sprawy dzielą zaledwie sekundy. Tym razem rozpoczyna się niebezpieczna gra o wszystko. Wskazówki zegara nieubłaganie odmierzają kolejne minuty przypominając o tym, że pozostało coraz mniej czasu.

Jeśli poszukujecie dobrej, wciągającej książki to ta historia spełnia wszelkie kryteria. Powieść pt. Niebezpieczna gra autorstwa Joanny Opiat-Bojarskiej najdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!