Klątwiarze Holly Black już w księgarniach!

Cassel Sharpe nie ma lekkiego życia – urodził się w rodzinie klątwiarzy (obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami kryminalistów), sam nie przejawia żadnego talentu do rzucania klątw, a w dodatku jest najmłodszym z braci, traktowanym przez wszystkich z góry. Sytuacji nie poprawia także mroczny sekret z przeszłości, z którym musi się mierzyć – jako nastolatek zabił swoją przyjaciółkę, Lilę. Pewnego dnia jego starannie układane życie zaczyna się jednak sypać: nocami lunatykuje, w snach nawiedza go biały kot, a rodzina zdaje się coś przed nim ukrywać… Gdy orientuje się, że jest tylko pionkiem w wielkiej przestępczej grze, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przechytrzyć oszustów. Klątwiarze Holly Black to lektura w sam raz na długie zimowe wieczory – z łatwością dasz się porwać tej mrocznej historii!

Klątwiarze Holly Black już w księgarniach!

Źródło: materiały prasowe

Klątwiarze Holly Black. Mroczny świat magii i zbrodni

Jeśli masz już za sobą lekturę trylogii Okrutny książę, seria Klątwiarze z pewnością przypadnie Ci do gustu! Świat przestępców posługujących się niezwykłą mocą manipulowania emocjami, zmieniania wspomnień, a nawet przemieniania ludzi w przedmioty wciąga bez reszty. Cassel, z pozoru zwyczajny młody chłopak, będzie musiał zawalczyć o utracone wspomnienia oraz dawną miłość, które podstępem mu odebrano. Misternie utkane intrygi, oszustwa i manipulacje tworzą skomplikowaną sieć wokół głównego bohatera. Czy uda mu się z niej wyplątać?

Holly Black to bestsellerowa autorka ponad trzydziestu powieści dla młodych czytelników. Trylogia Okrutny książę gościła wiele tygodni na listach bestsellerów NYT i pozwoliła autorce znaleźć się w wielkiej piątce pisarek fantasy dla nastolatków (obok m.in. Leigh Bardugo, Cassandry Care i Sarah Maas). Jest finalistką Eisner Award oraz Lodestar Award, laureatką nagród Mythopoeic, Nebula Award i Newbery Honor. Jej książki przetłumaczono na 32 języki, doczekały się też ekranizacji (Kroniki Spiderwick).

Powieść Klątwiarze Holly Black znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz również: