Komedie kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W dzisiejszym naszym zestawieniu znajdziecie komedie kryminalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników. Są to przede wszystkim gorące nowości, dostępne już w sprzedaży. W związku z tym, jeśli poszukujecie ciekawych pozycji właśnie z tego gatunku, trafiliście idealnie. Takie historie to dobra zabawa. Gwarantujemy, że nie tylko pochłoną was bez reszty, ale wywołają także uśmiech na twarzy. Co ciekawe, przeważają tu polscy twórcy, którzy już od lat zachwycają odbiorców swoim literackim kunsztem. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co dziś przygotowaliśmy!

Komedie kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ja cię kocham, a ty miau - kup na TaniaKsiazka.plKomedie kryminalne – Ja cię kocham, a ty miau

Główną bohaterką powieści jest Ala, ilustratorka, która dzieli mieszkanie z Lordem, brytyjskim kotem. Futrzakowi nie podoba się styl życia właścicielki, dlatego czym prędzej postanawia pozbyć się narzeczonego Ali. Tym samym udaje się mu nakłonić bohaterkę do wyjazdu. Kobieta wraz z kilkoma innymi artystami trafia do zlokalizowanego na uboczu dworku, który należy do Stefana. Właściciel zapowiada, że ten artysta, którego ostatecznie wybierze, otrzyma cały jego majątek. Napięcie między uczestnikami rośnie, a wkrótce jeden z nich zostaje odnaleziony martwy.

Komedie kryminalne – Najgorętsza plaża w FinlandiiNajgorętsza plaża w Finlandii - kup na TaniaKsiazka.pl

Jan Nyman, detektyw tajnej jednostki operacyjnej, zostaje wysłany do spowitego szarością nadmorskiego miasteczka. To właśnie tutaj doszło do tajemniczej śmierci, a mężczyzna musi uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące wydział pytania. Szybko jednak odkrywa, że może nie być tak łatwo. Miejscem zbrodni okazuje się bowiem mała, tropikalna wyspa na wybrzeżu. Detektyw podejrzewa, że za morderstwem stoi Olivia Koski, która niedawno wróciła z wyjazdu.

Kratki się pani odbiły - kup na TaniaKsiazka.plKomedie kryminalne – Kratki się pani odbiły, tom III serii Zofia Wilkońska

Zofia Wilkońska, szalona emerytka, nie zwalnia tempa i znów pakuje się w kłopoty. Tym razem kobieta namieszała tak bardzo, że wylądowała za kratkami. Jednak czy więzienie może być przeszkodą dla tak zawziętej staruszki? Oczywiście, że nie. W związku z tym bohaterka nowe okoliczności traktuje jak kolejne wyzwanie. Tym samym więzienie staje się sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale niesprawiedliwy?

Komedie kryminalne – Łopatą do sercaKomedie kryminalne – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Główną bohaterką jest Michalina, żona mafijnego bosa. Problem jest jednak taki, że jako jedyna nie ma o tym pojęcia. Pewnego dnia wraca do domu i stwierdza, że mąż grzeje celę w areszcie, a ona ma na stanie nieproszonego gościa. Okazuje się, że małżonek zawarł ze swoim wspólnikiem, Igłą, umowę: gdyby go aresztowano, Igła ma się przeprowadzić do jego domu i strzec żony.

Teściowe muszą zniknąć - zobacz na TaniaKsiazka.plKomedie kryminalne – Teściowe muszą zniknąć

Zofia zawsze zaczyna dzień i kończy odmawianiem zdrowaśki. Poza tym regularnie zasila konto radia Święta Jadwiga. A do tego uważa, że największą zmorą naszego kraju są tęczowi, lewactwo i ateiści nihiliści. Tymczasem Maja regularnie paraduje w marszach równości, żyje w konkubinacie i nadużywa wszystkich używek, jakie tylko wpadną jej w rękę. Ponadto z rzeczy uznawanych za święte, uznaje tylko święty spokój. W związku z tym nie ma się co dziwić, że obie panie w ogóle za sobą nie przepadają. Jest jednak mały problem. Ponieważ syn pierwszej z nich i córka drugiej są małżeństwem. Wkrótce przewrotny los stawia przed nimi ogromne wyzwanie. Ponieważ ich dzieci zostają oskarżone o morderstwo. A to oznacza jedno. Obie panie muszą połączyć siły, by udowodnić ich niewinność.

Komedie kryminalne – Kronika Strasznego DworkuKronika Strasznego Dworku - kup na TaniaKsiazka.pl

Ada nieoczekiwanie staje się właścicielką starego szkockiego dworu, a jej świat wywraca się do góry nogami. Już sam pomysł przekazania rodowej posiadłości w ręce domniemanej krewniaczki wydaje jej się niedorzeczny. To nie podupadający dom, tylko przepięknie usytuowany dwór w doskonałym stanie, którego jednak z jakichś powodów nikt z klanu nie chce. W związku z tym Ada podejrzewa, że Leśna Sadyba, spontanicznie przemianowana przez rodzinę na Straszny Dworek, skrywa jakąś mroczną tajemnicę.

Komedie kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.plKomedie kryminalne – Zbrodnia na blokowisku

Piotr Kasztelan to dziennikarz, który nie cieszy się najlepszą sławą. Ponieważ (całkiem przypadkowo!) pewnego dnia przejechał gwiazdę muzyki pop, Florelię. Teraz postanawia wrócić do korzeni i rozpoczyna pracę w lokalnej gazecie „Bielańczyk”. W związku z tym czas upływa mu na tropieniu dzielnicowych sensacji. Aż pewnego dnia na jego drodze staje właściciel wydawnictwa „Złota Rybka”. Ze znanych tylko sobie powodów Kasztelan morduje Dagmara Homoncika, spychając go z mostku nad Potokiem Bielańskim. Kiedy wydawca kona w potwornych męczarniach, mieszkańcy okolicznych bloków siedzą przed telewizorami, bo mecz z Somalią rozgrywa właśnie uwielbiana przez wszystkich reprezentacja Polski w piłce nożnej.

Komedie kryminalne – Wypocznij i zgińKomedie kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W Polanicy pod wyciągiem narciarskim znaleziono ciało Mateusza Słowika, znanego i cenionego biznesmena. Sprawą zajmuje się Szymon Solański i Róża Kwiatkowska oraz ich nieoceniony partner kundelek Gucio. Czy uda im się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, których wciąż przybywa? Ponadto poszlaki prowadzą w stronę tragedii, która miała miejsce w dwudziestoleciu międzywojennym.