Komiksy - kup na TaniaKsiazka.pl

Komiksy od niemal stu lat wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzisiejsze zestawienie przypadnie więc do gustu każdemu wielbicielowi historii zamkniętych w ramkach, opatrzonych dymkami z wypowiedziami bohaterów. Zeszytowe opowieści cieszą odbiorców w każdym wieku, jednak największe zainteresowanie wykazuje młodzież. Wielu bohaterów z popularnych uniwersów, stworzonych przez światowej sławy mistrzów, pojawiło się na ekranach kin. Ponieważ twórcy filmów doskonale zdają sobie sprawę z ogromnego potencjału, jaki kryje się w komiksowych historiach. Tym samym z przyjemnością prezentujemy Wam dziś nadchodzące premiery i odnowione wydania zeszytów, które spodobają się każdemu fanowi gatunku.

Komiksy – gorące zapowiedzi dla fanów obrazkowych historii

Armie Zdobywcy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl Armie Zdobywcy, odświeżone wydanie

Komiks dostępny od 20 grudnia 2018 roku.

Arcydzieło komiksu europejskiego. Mistrz gatunku Jean-Claude Gal w najlepszej formie. Album na ponad 200 stronach zbiera historie – Katedra, Fanastyczna Armia i Cykl Arna. To prace, które na zawsze zmieniły oblicze komiksu. To absolutna klasyka, która w ogóle się nie zestarzała. Tym samym zachwyca dokładnie tak samo, jak w dniu swojej premiery. Czytelnicy znajdą tu obsesyjnie szczegółową kreskę i kadry pełne rozmachu. Dzięki temu wybierzecie się w niezwykłą podróż do fantastycznych światów. Krain rodem z klasyków gatunku fantasy, pełnych niezwykłych budowli, pradawnych tajemnic i kultu zła czającego się w mroku.

Howard Flynn

Komiks dostępny od 20 grudnia 2018 roku.Howard Flynn - kup na TaniaKsiazka.pl

Przygody Howarda Flynna ukazywały się w magazynie Tintin w latach 1964-1973 w postaci komiksów oraz dwóch opowiadań. Wszystkie z niezrównanymi ilustracjami Williama Vance’a. Tym samym w prezentowanej publikacji zostały zebrane wszystkie razem.

Howard Flynn to młody oficer brytyjskiej marynarki. Już w trakcie swej pierwszej morskiej wyprawy przekonuje się, że na statku panują twarde zasady. I nie jest łatwo pogodzić je z własnym systemem wartości. Lekcja życia jest dość surowa, ale czyni z Flynna doświadczonego oficera, gotowego samodzielnie dowodzić okrętem.

Hellboy. Burza i pasja. Piekielna narzeczona, tom 6

Hellboy. Burza i pasja - kup na TaniaKsiazka.plKomiks dostępny od 13 lutego 2019 roku.

W Anglii zmarli przed wiekami rycerze wstają z grobów, żeby wziąć udział w walce poprzedzającej apokalipsę. W związku z tym wszyscy oczekują, że do bitwy, której stawką będą losy świata, stanie również Hellboy. Ten jednak wolałby uniknąć swojego przeznaczenia. Czy Hellboy okaże się panem swojego losu, czy też ktoś wpływa na jego decyzje? Mimo spodziewanych konsekwencji powinien iść dalej, czy lepiej, żeby odpuścił? W tym tomie łączą się wszystkie najważniejsze wątki w historii Hellboya.

Komiksy – Bękarty z południa. Motywacja, tom 4

Komiks dostępny od 19 grudnia 2018 roku.Bękarty z południa. Motywacja - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Jest to kontynuacja wielokrotnie nagradzanego komiksu kryminalnego, przeplatanego również wątkami obyczajowymi.

Powód, dla którego trener Boss króluje niepodzielnie w hrabstwie Craw, jest prosty – jego drużyna futbolowa odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Gdy jednak jego dobra passa dobiega końca, krąg wrogów zaczyna się zacieśniać. W związku z tym Boss nie ma wyjścia, jak tylko wynieść swoje przestępcze życie na całkowicie nowe wyżyny. Sytuację komplikuje Roberta Tubb, która pojawia się w mieście. Pod pachą ma karabin maszynowy, a w duszy chęć odkrycia, jak zginął jej ojciec.

Avengers. Siedmiu wspaniałych, tom 1

Avengers. Siedmiu wspaniałych - zobacz na TaniaKsiazka.plKomiks dostępny od 27 lutego 2019 roku.

Jest to pierwszy tom przygód Avengers z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.

Iron Man. Thor. Kapitan Ameryka. Vision. Herosi, którzy od dawna działają w pojedynkę, muszą się zjednoczyć, aby ocalić świat przed wrogiem z kosmosu. Z tego powodu pomagają im również Nova, Ms Marvel i Miles Morales. To młodzi poszukiwacze przygód, którzy zrobią wszystko, żeby zasłużyć na miano największych ziemskich bohaterów. Czy nowi Avengers zdołają pokonać dzielące ich różnice? Kto będzie musiał opuścić drużynę? I kto naprawdę pociąga w niej za sznurki?

Wszystkich miłośników komiksów odsyłamy tutaj. Ponieważ właśnie tam znajdziecie jeszcze więcej zeszytowych historii. Koniecznie to sprawdźcie!