Macie w swoich planach wybranie się na koncert Sorry Boys? Jeśli jeszcze do tej pory wahaliście się, czy warto to zrobić, mamy dla was świetną wiadomość. Paweł z kanału Posłuchajcie ma już za sobą występ na żywo ów grupy. Swoimi spostrzeżeniami i przeżyciami postanowił podzielić się właśnie z wami. Koniecznie sprawdźcie, co ma do powiedzenia!

Koncert Sorry Boys – recenzja

Tym razem twórca Posłuchajcie ukazuje się w nieco innej odsłonie. To już nie tylko statyczna recenzja ciekawych książek. To dynamiczny, dobrze złożony filmik. Dzięki temu będziecie mieli okazję zapoznać się z rzeczową i obiektywną recenzją, która być może skusi was do sięgnięcia po płytę zespołu. Teraz macie idealną okazję, by przekonać się, czy Sorry Boys to wasze klimaty i czy warto wybrać się na koncert lub zakupić płytę.

Recenzja przygotowana przez Pawła dotyczy koncertu zespołu Sorry Boys, który odbył się 5 marca 2017 roku w jednym z Białostockich klubów. Jak im poszło? Czy porwali publikę i skradli serce recenzenta? A może narazili się na ostrą krytykę? Koniecznie przekonajcie się sami, czy dobra, alternatywna muzyka jeszcze istnieje. Filmik świetnie ukazuje też nieco kulis pracy Pawła. Udowadnia też, że nawet największy książkoholik wychodzi czasem z domu w poszukiwaniu kulturalnych rozrywek. Nie zwlekajcie i dajcie się porwać muzycznej wędrówce!

Jeśli zaś z jakichś powodów nie możecie wybrać się na koncert Sorry Boys, to podrzucamy wam dwie płyty zespołu, które warto mieć: Hard Working Classes – debiutancka, ale bardzo dojrzała płyta. Oraz najnowszy album pt. Roma, którego promocją obecnie zajmuje się grupa. Gorąco polecamy!

Poniżej zaś prezentujemy wam recenzję w wykonaniu Pawła z Posłuchajcie: