Gra singli - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Lauren Weisberger wraca z nową powieścią i po raz kolejny zachwyca Czytelniczki na całym świecie. Jej najnowsza książka nosi tytuł Gra singli i na polskim rynku pojawi się już 28 lutego 2018 roku. Bez wątpienia jest to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Autorka serca Czytelniczek podbiła kultową już książką pt. Diabeł ubiera się u Prady. Niedawno wydała również kontynuację tej historii pt. Zemsta ubiera się u Prady. Teraz powraca z zupełnie nową opowieścią, która również ma zadatki na to, by stać się międzynarodowym hitem. Koniecznie to sprawdźcie!

Lauren Weisberger wraca z nową powieścią i udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy

Charlotte Silver jest obecnie rozgoryczoną, wschodzącą gwiazdą amerykańskiego tenisa. Ten stan tłumaczy druzgocąca porażka, jaką poniosła na Wimbledonie. Ponadto nabawiła się poważnej kontuzji. To wszystko sprawiło, że dziewczyna postanowiła zmienić trenerkę, z którą współpracowała już od wielu lat. Ku zaskoczeniu wszystkich, podpisuje kontrakt z Toddem Feltnerem, legendą męskiego tenisa i wyjątkowo wymagającym trenerem. Nikt nie ma wątpliwości, że Silver zawarła pakt z diabłem. Nowy coach ma już doskonały plan na to, by Charlotte stała się gwiazdą. Najpierw dziewczyna musi zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczyny, który przylgnął do niej przez lata. Następnym krokiem jest przeobrażenie jej w bezwzględną i bezlitosną maszynę, nokautującą wszystkie rywalki.

Bohaterka, która do tej pory nie tylko na boisku, ale i w życiu przestrzegała zasad fair play, zmienia się w bezduszną zawodniczkę. I jest skłonna do największych poświęceń, byle tylko osiągnąć swój cel. A to wiąże się z nie zawsze czystymi zagraniami. Jednak wszystko ma swoją cenę i Silver już niebawem boleśnie się o tym przekona. Jak wiele jest w stanie zapłacić dziewczyna, by utrzymać się na szczycie? I czy wyidealizowany świat, wieczny wyścig za perfekcyjnym wyglądem i pierwszymi stronami gazet jest wart ogromnych poświęceń?

Lauren Weisberger wraca z nową powieścią i z pewnością zadowoli wszystkie fanki, które do tej pory interesowały się jej twórczością.

Książkę pt. Gra singli znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!