Trup na plaży i inne sekrety rodzinne - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Anety Jadowskiej to doskonała propozycja dla kobiet, które interesują się literaturą z wątkami kryminalnymi. Trup na plaży i inne sekrety rodzinne to już kolejna powieść autorki, która zachwyca tysiące Czytelniczek w całym kraju. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Wydaje się Wam, że książki Jadowskiej nie są dla Was? Nic bardziej mylnego! Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same. Autorka tworzy doskonałe, niezwykle rozrywkowe kryminały, które nadają się nawet dla 3 pokoleń kobiet.

Nowość od Anety Jadowskiej – humor i pełne napięcia wątki

Główną bohaterką powieści jest Magda Garstka, która właśnie skończyła studia. Dziewczyna wraca do rodzinnej Ustki i zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia. Wkrótce potem podejmuje pracę w kawiarni i znajduje… zwłoki. Czy można uznać to za początek najbardziej ekscytujących wakacji w życiu? Trudno obok takiego wydarzenia przejść obojętnie. W głowie bohaterki pojawia się mnóstwo pytań. Kim był mężczyzna i czego szukał w pensjonacie Garstków?

Śledztwo zdaje się tkwić w martwym punkcie. A Magda, jako córka policjanta, nie może być wobec tego obojętna. Mimo ostrzeżeń postanawia rozpocząć prywatne śledztwo, wcielając się w rolę detektywa. Szybko okazuje się, że komuś bardzo zależy na tym, by dziewczyna jak najszybciej opuściła miasteczko. Jednak bohaterka nie zamierza się tym teraz przejmować. Robi się coraz ciekawiej, kiedy sprawa zagadkowego trupa zaczyna wskazywać na pewne powiązania z rodzinną tajemnicą.

Jeśli prawdą jest, że każda rodzina trzyma trupy w szafie, to warto zwrócić uwagę na to, że niektórzy mają naprawdę wielkie szafy.

Nowość od Anety Jadowskiej pt. Trup na plaży i inne sekrety rodzinne to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek polskich kryminałów. Historia jest niezwykle lekka i przyjemna, a przy tym zaskakuje i intryguje. Wartka akcja i duża dawka najróżniejszych emocji sprawi, że nuda Wam nie grozi.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!