Lipcowe zapowiedzi komiksowe

Lipcowe zapowiedzi komiksowe to zestawienie nowości, jakie czekają na nas w tym miesiącu. Jesteście ciekawi, co przyniosą nam lipcowe premiery?

Lipcowe zapowiedzi komiksowe – tomy znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Lipcowe zapowiedzi komiksowe

W tym miesiącu lipcowe zapowiedzi komiksowe stoją pod znakiem ósemek, piętnastego dnia miesiąca, gwary poznańskiej oraz ucieczki z pozawymiarowego więzienia. Sprawdź najciekawsze tytuły tego miesiąca!

Czarny Młot. Era Zagłady. Część 2. Tom 4

Era Zagłady to czwarta już część opowieści wyróżnionej Nagrodą Eisnera. Opowiada ona o herosach ze Spiral City. Córka największego bohatera miast, Czarnego Młota, po przejęciu jego mocy rusza na misję uwolnienie towarzyszy ojca.

Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem znajdują się oni w dziwnym, pozaczasowym więzieniu. Po drodze dochodzi do serii niefortunnych zdarzeń, na skutek których rzeczywistość ulega zniekształceniu, a wszyscy… tracą pamięć.

Ponadto jakby tego było mało, nad światem znów wisi mroczne widmo Antyboga, którego celem jest unistwienie wszechrzeczy. Jak w tak dramatycznej sytuacji poradzą sobie nasi bohaterowie? Dowiemy się już wkrótce w dalszych przygodach Czarnego Młota i jego przyjaciół.

PREMIERA: 15 lipca 2020

Kaczogród. Carl Barks. Latający Holender i inne historie z lat 1958-1959

Ekipy z Kaczogrodu chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Kaczor Donald dla wielu z nas był początkiem zetknięcia się z komiksem, jeszcze w wieku dziecięcym. W związku z tym Kaczogród Carla Barksa będzie więc prawdziwą perełką dla fanów disnejowskiej edycji jego komiksów.

Sam Barks uważany jest za najwybitniejszego autora komiksów, których fabuła toczy się w uniwersum Walta Disneya. Jeśli szukacie mistrzowskiej fabuły, wciągającej komiksowej narracji – sięgnijcie po Kaczogród. Latające historie z lat 1958-1959. Znajdziecie tu zarówno jednostronicowe gagi, jak i długie fabuły, niejednokrotnie nawiązujące do mitologii oraz wydarzeń historycznych.

Wydanie zawiera ponad dwieście stron niezwykłych historii, do tej pory w większości niewydanych do tej pory na polskim rynku, a ponadto również teksty objaśniające.

PREMIERA: 15 lipca 2020

Invincible. Tom 8

Witajcie w świecie Marka Graysona, znanego światu jako Invincible! Jest on superbohaterem, który już po raz ósmy staje do walki na kartach powieści graficznej, noszącej ten sam tytuł, co nasz bohater.

Czego możemy spodziewać się po najnowszym wydaniu Invincible? Z pewnością czeka na nas wiele scen akcji, demolka, duża dawka emocji oraz niespodziewane zwroty akcji. Można powiedzieć, że wręcz bardzo niespodziewane.

Kiedy wojna  z Viltrumianami dobiega końca, wszystko powinno wrócić w końcu do normy. Niestety tak się nie dzieje. Niespodziewanie przyjaciele stają się wrogami, a ci przeciwko do tej pory walczył Mark, stają się nowymi sojusznikami w sprawie. Ponadto tego superbohaterska kariera Invincible zmierza ku końcowi…

PREMIERA: 15 lipca 2020

Yakari. Tom 8. W krainie wilków

Przed nami kolejny ósmy tom powieści graficznej. Tym razem przenosimy się na Daleki Zachód, żeby towarzyszyć Yakariemu i jego zwierzęcym przyjaciołom w ich przygodach.

Plemię Siuksów szykuje się do rozbicia zimowego obozu w górach. Niedługo potem jeden z pobratymców rozpoznaje te tereny i opowiada plemieniu o tym, jak trzy lata wcześniej stoczył tutaj walkę z ogromnym wilkiem, który był przywódcą watahy. Niestety była to przegrana walka.

Dlatego właśnie teraz postanawia odwet i planuje wyruszyć na polowanie. W międzyczasie nasz mały bohater poznaje kulawego wilka, który opowiada mu, że leśni drapieżnicy nie stanowią zagrożenia dla plemienia i nie powinni się ich bać.

Co wydarzy się, kiedy Indianin odnajdzie w końcu watahę wilków? I czy to w ogóle możliwe, żeby w Krainie Wilków zapanował spokój?

PREMIERA: 1 lipca 2.020

Kaju i Kokot. Lania lotania

Tak, dobrze czytacie. To nie literówka, a edycja specjalna przygód Kajko i Kokosza przełożona na gwarę poznańską!

Kaju i Kokot. Lania lotania to wyjątkowa propozycja dla kolekcjonerów i miłośników przygód dwóch wojów. Co więc czeka nas tym razem w Lanii lotania?

Dzielny i rozważny Kajko oraz samolubny i żarłoczny Kokosz będą musieli uważać. W okolicy Mirmiłowa swoją warownię wznosi Krwawy Hegemon. On i jego bezwzględni Zbójcerze nie znają litości. Pewnego dnia przywódca wojsk na skutek obelgi, jakoby nie miał poczucia humoru, postanawia wylać swoją złość atakując sąsiedni gród.

Jak poradzą sobie z tym nasi bohaterowie? Sprawdźcie sami!

PREMIERA: 15 lipca 2020

Tak właśnie prezentują się lipcowe zapowiedzi komiksowe. Niech tusz drukarski będzie z Wami!

 

Podobne artykuły: