Listopadowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ponieważ listopadowe dni są krótki i zazwyczaj deszczowe, chętniej spędzamy czas w domu. Do tego ciepły koc i ulubiona książka – idealny czas dla każdego miłośnika literatury. Warto jednak wspomnieć, że nawet mimo niesprzyjającej aury, możemy nauczyć się czegoś nowego. Jak lepiej zadbać o swoje samopoczucie? Co zrobić, by wyglądać młodziej i mieć więcej energii do działania, nawet w te ponure, jesienne dni? W tych kwestiach pomogą wam listopadowe poradniki! Wśród nich znajdziecie książki psychologiczne, poradniki wychowawcze i te na temat zdrowia i urody. Skro i tak więcej czasu spędzamy w domu, czemu by nie wykorzystać tego okresu na pozytywne zmiany w życiu? Sprawdźcie zatem, na jakie poradniki warto zwrócić uwagę w tym miesiącu!

Listopadowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Listopadowe poradniki – po co sięgnąć?

DobraNoc - kup na TaniaKsiazka.pl

DobraNoc Karolina Szaciłło

Uregulowanie cyklu dobowego ma ogromne znaczenie, jeśli chcecie wysypiać się i czuć, że macie energię na więcej. W tym poradniku znajdziecie wiele wartościowych informacji o cyklu dobowym człowieka oraz rady i techniki, dzięki którym uregulowanie go będzie znacznie łatwiejsze. Odpowiednie składniki odżywcze oraz metody działania sprawią, że zaczniecie się wysypiać, a to wpłynie na wasze ogólne samopoczucie i zdrowie.

Jesteś kimś wyjątkowym - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jesteś kimś wyjątkowym Martyna Broda

Jeśli jesteście rodzicami energicznych, ruchliwych i nadzwyczaj pobudzonych maluchów, ten poradnik jest właśnie dla was. Nauczycie się z niego metod i technik wyciszania dzieci, oraz poznacie skuteczne rady i wskazówki, pozwalające organizmowi wrócić do kojącej równowagi. A ponadto znajdziecie tu szczegółowe instrukcje poszczególnych relaksacji oraz proste propozycje na ich zmodyfikowanie. Po to, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb rodzica i jego pociechy.

Listopadowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak się ubrać Michał Kędziora

To idealny poradnik modowy dla mężczyzn. Każdy z nas wie, że w życiu bywają takie momenty, kiedy to właśnie szata zdobi człowieka, a odpowiedni ubiór jest wymagany. Jak uniknąć wpadek i co założyć, by wpisać się w obowiązujące normy? W tej książce znajdziecie podpowiedzi aż na 59 okazji, wymagających odpowiedniego dopasowania stroju.

Listopadowe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Potęga zabawnego seksu Joanna Keszka

Przepisów na dobrą zabawę w łóżku jest wiele. Ten poradnik zdradza kilka metod zarówno dla niej jak i dla niego. Jest to więc świetna propozycja dla par. Urozmaicony seks jest fajny i zapewnia dużo zabawy, a to łączy ludzi i zbliża do siebie. Większość z nas wie, jak ugotować zupę pomidorową. Teraz warto poznać przepis na erotyczne świntuszenie w 7 prostych krokach.

Joga twarzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Joga twarzy Danielle Collins

To poradnik dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry twarzy. Tym samym znajdziecie tu program, składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi, że wasza skóra wygładzi się i ujędrni. Ponadto nie zabraknie tu praktycznych ćwiczeń, porad zdrowotnych oraz inspirujących wskazówek, dotyczących stylu życia, diety i pielęgnacji skóry.

Inaczej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Inaczej Radek Kotarski

Zastanawialiście się kiedyś, jak pracować mniej, ale wydajniej? Co zrobić, by pracowało się wam lepiej i przyjemniej? Autor tego poradnika przetestował na sobie najskuteczniejsze metody organizowania swojej pracy, które są oparte na pracach naukowych. To aż 11 konkretnych rozdziałów, które pomogą wam wdrożyć poukładany system pracy, dopasowany do waszej osobowości i polskich realiów.

Naturalnie dla zdrowia - kup na TaniaKsiazka.pl

Naturalnie dla zdrowia Agnieszka Cegielska

Autorka udowadnia, że droga do zdrowia może być łatwa i prosta. Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność? I jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, jak radzić sobie ze stresem, złą energią oraz jakie diety i terapie mogą pomóc wam utrzymać dobre zdrowie.