Listopadowe zapowiedzi komiksowe

Komiksiarze na pokład! Pora sprawdzić jakie tytuły czekają w zanadrzu. Zobaczmy jakie listopadowe zapowiedzi komiksowe czekają na nas tym razem.

Listopadowe zapowiedzi komiksowe znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Listopadowe zapowiedzi komiksowe

Lucky Luke Billy Kid, tom 20 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Lucky Luke Billy Kid, tom 20

Co tym razem czeka na naszego kowboja? Tym razem Lucky Luke stanie oko w oko z… chłopcem. Na jego stanie bowiem Billy Kid – jeden z najsławniejszych rewolwerowców Dzikiego Zachodu! Na jego widok drży całe miasteczko.

Samotny Kowboj będzie musiał jednak rozstrzygnąć, czy Billy to tylko źle wychowany dzieciak, czy może prawdziwy przestępca? Ale czy można traktować poważnie kogoś, kto zasypia, słuchając bajek, je tylko czerwone karmelki i pije kakao?

PREMIERA: 12 listopada 2020

Asteriks i Obeliks Złoty menhir znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Asteriks Złoty menhir

Myśląc o klasykach komiksu nie możemy zapomnieć o legendarnym Asteriksie i Obeliksie. Tym razem kolekcjonerzy przygód tej niezwykłej dwójki mają okazję na zgarnięcie prawdziwej perełki!

Złoty menhir został wydany po raz pierwszy w 1967 roku. Do tej pory był praktycznie niemożliwy do odnalezienia na rynku. Na szczęście z ramienia wydawnictwa Egmont, ten jakże rzadki tom przygód ulubionych Galów, powraca do sprzedaży!

Czego możemy się spodziewać? Jak to z Asteriksem i Obeliksem bywa, nie zabraknie nietypowych kłopotów, jakie przypadną im w udziale. Spotkamy Rzymian, którzy wciąż próbują złamać nieugiętych Galów, a także obietnicę wielkiej nagrody…

PREMIERA: 12 listopada 2020

Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica białych maków. Tom 3 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica białych maków. Tom 3

Listopadowe zapowiedzi komiksowe nie obejdą się również bez gratki dla fanów serii o śledztwach młodszej siostry słynnego detektywa Sherlocka i wysokiego urzędnika rządu brytyjskiego – Mycrofta.

Tym razem na Enolę czeka niezwykle emocjonujące wyzwanie. Dochodzi bowiem do porwania bliskiej jej osoby. Żeby rozwikłać zagadkę, dziewczyna będzie musiała wykazać się nie tylko pomysłowością, ale również odwagą. Przed młodą panią detektyw mrożące krew żyłach zadanie!

PREMIERA: 12 listopada 2020

Supersisters znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Supersisters

Wendy i Marine to niezwykłe siostry obdarzone supermocami! Jednak korzystać z nich mogą dopiero po zaliczaniu kolejnych poziomów szkolenia. Niemniej jednak już teraz, zaledwie na początku kariery, zdołały zdobyć sławę i podziw całej galaktyki.

Siostry bronią odległych planet przed inwazjami kosmicznych rabusiów, stawiając czoło gigantycznym robotom. Ponadto dziewczyny łapią też demony ożywiające zmarłych i potrafią podróżować w czasie.

Tym razem trafią na ślad przebiegłej superłotrzycy Szal Kaszmir. Od tej pory będzie między nimi trwała bezlitosna walka, podczas której na siostry czeka pojedynek z powołanymi do życia przez Szal Kaszmir złowieszczymi klonami… Jak poradzą sobie z tym wyzwaniem?

PREMIERA: 25 listopada 2020

Potężną Thor znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Potężna Thor. Thor Wojny. Tom 4

Thor Wojny to czwarty tom opowieści o Gromowładnej z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Tym razem ogniste armie Muspelheimu wedrą się do krainy krasnoludów i będą ścigać elfickich uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie.

Jednak nawet płomienie Królowej Żaru bledną wobec furii Thora Wojny, nowego boga zrodzonego w ogniu walk. Gromowładna nie zna prawdziwej tożsamości boga, ale wie jedno – musi go powstrzymać, zanim z obrońcy ofiar wojny zmieni się w ich kata.

PREMIERA: 25 listopada 2020

Batmana, którego się śmieje znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Batman Metal. Batman, Który się Śmieje. Zarażeni. Tom 2

Batman, Który się Śmieje opracował kolejny makiaweliczny plan podbicia nowej rzeczywistości. Postanowił wykorzystać do tego moce pochodzące z mrocznego wszechświata.

Jego plan polega na zarażeniu sześciorga ziemskich bohaterów, którzy wkrótce mają stawić czoła dwóm największym obrońcom tego świata – Supermanowi i Batmanowi. Jak superbohaterowie poradzą sobie z zakażonymi przeciwnikami?

PREMIERA: 25 listopada 2020

Joker. Zabójczy uśmiech znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Joker. Zabójczy uśmiech

Wiadomo, że psychoterapeuci nie mają łatwego życia z Jokerem. Jak dotąd żadnemu z nich nie udało się postawić mu diagnozy, ale dla doktora Bena Arnella to bez znaczenia. Ben zamierza bowiem zgłębić ten nieodgadniony umysł.

Niemożliwe, żeby Joker przedarł się przez terapeutyczną zaporę, którą Ben wzniósł wokół siebie. To również niemożliwe, żeby nocą odwiedzał jego dom. I żeby stanął nad łóżkiem jego syna. Chyba, że… dla Jokera nie ma rzeczy niemożliwych.

PREMIERA: 25 listopada 2020

Daredevil Tom 4 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Daredevil. Frank Miller. Tom 4

Kingpin niestrudzenie buduje swoje kryminalne imperium. W tym celu postanawia wykorzystać uzależnioną od heroiny Karen Page, żeby dowiedzieć się, kim jest Daredevil. Poznanie prawdy o Nieustraszonym i chęć pozbycia się go na zawsze zaczną przeradzać się w prawdziwą obsesję.

Sięgnijcie po ostatni tom Daredevila autorstwa Franka Millera.

PREMIERA: 25 listopada 2020

DCEased. Nieumarli w świecie DC znajdziesz na TaniaKsiazka.plDCEased. Nieumarli w świecie DC

Sześćset milionów ludzi. Tyle ofiar pociągnie za sobą tajemniczy techno-organiczny wirus. Sześćset milionów zarażonych. Sześćset milionów zamienionych w bezmyślnych, szalejących zabójców. A to dopiero początek.

W obecnej sytuacji tylko Superman, Batman, Wonder Woman i reszta Ligi Sprawiedliwości mogą ocalić Ziemię przed całkowitą zagładą… Tylko jak długo będą w stanie stawiać opór?

PREMIERA: 25 listopada 2020

100 naboi. Brat Lono znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

100 Naboi. Brat Lono

Trzy lata temu okaleczony wrak człowieka o imieniu Lono wtoczył się do kościoła ojca Pereza na obrzeżach Durango w Meksyku. Tam otrzymał wsparcie i przeżył nawrócenie. W konsekwencji tych wydarzeń postanowił więc pozostać przy kościele, by pomagać duchownemu w opiece nad sierotami i w nadzorowaniu posiadłości.

Noce spędzał często w lokalnym areszcie z obawy, aby drzemiąca w nim bestia nie wydostała się na wolność. Bo choć Lono odnalazł Boga, nie oznaczało to, że został świętym. Dlatego kiedy członkowie bezwzględnego kartelu z Durango zaczną ostrzyć kły na ziemię parafii, a lufy swojej broni wycelują prosto w brata Lono, nie będą mieli pojęcia, w co się pakują.

PREMIERA: 25 listopada 2020

Czy listopadowe zapowiedzi komiksowe znajdą się w Twojej biblioteczce? Jeśli tak, bez którego tytułu nie wyobrażasz sobie nadchodzącego miesiąca?