Mężczyźni to czytają – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki to nie tylko dobra rozrywka i świetny sposób na spędzenie wolnego popołudnia czy wieczoru. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że czytanie poszerza horyzonty i sprawia, że nasz mózg po prostu lepiej pracuje. W książkach możemy też znaleźć wiele przydatnych informacji, uczymy się z nich i zyskujemy wiele cennych doświadczeń. Dlatego dziś przygotowałam zestawienie tytułów, które świetnie wpisują się w hasło – mężczyźni to czytają! Zgadza się, znajdziecie tu sześć pozycji, które szczególnie przypadną do gustu męskiej części czytelników. Nie zabraknie tu literatury faktu, pozycji popularnonaukowej, historycznej, a nawet poradnika psychologicznego. Słowem dla każdego coś dobrego. Sprawdźcie zatem, po jakie nowości warto sięgnąć!

Mężczyźni to czytają – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mężczyźni to czytają – mocne zestawienie!

II wojna światowa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

II wojna światowa. Infografiki Jean Lopez, Vincent Bernard, Nicolas Aubin, Nicolas Guillerat

Czytelnicy znajdą tu precyzyjnie opracowane infografiki, które stanowią wizualizację linii wielkich konfliktów. Ponadto pomagają one też zrozumieć złożone zjawiska wojenne oraz powiązanie ze sobą rozmaitych aspektów wojny. Książka składa się z czterech części: Aspekt wojskowy i ludzki, Broń i armie, Kampanie i bitwy oraz Bilans strat i zniszczeń.

Książka jest już dostępna.

Zaginiona kronika - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zaginiona kronika Jacek Ostrowski

Powieść kryminalno-sensacyjna, która doskonale sprawdzi się jako umilacz wolnego czasu. Głównym bohaterem jest dziennikarz Jacek Krawczyk. Mężczyzna całkiem przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu. Tymczasem w Watykanie giną kluczowe i tajne dokumenty, których ujawnienie może grozić zachwianiem pozycji Kościoła na świecie. Jaki związek mają ze sobą sztylet i zaginione papiery?

Książka jest już dostępna.

Mężczyźni to czytają – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Polacy, którzy zadziwili Rosję Violetta Wiernicka

W okresie zaborów w Imperium Rosyjskim mieszkało nawet kilka milionów Polaków. Wielu z nich miało tak wyróżniające się osiągnięcia w nauce, technice, sztuce czy medycynie, że sami Rosjanie nazywają ten okres polskim. Ponadto nasi rodacy z sukcesem rządzili miastami i guberniami. Obywateli Związku Radzieckiego i Rosji fundowali ku ich czci tablice pamiątkowe i pomniki, nazywali ich imionami instytucje i nawet miejscowości. Z tej książki poznacie ich historię bliżej.

Książka już dostępna.

Mężczyźni to czytają – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sycylijski mrok Peter Robb

Autor tego reportażu prezentuje czytelnikom Sycylię z zupełnie innej strony niż ta znana powszechnie, jako turystyczny raj. Peter Robb oparł się pokusie mitologizacji tego regionu, a w związku z tym przedstawił sycylijską mafię, której daleko do romantyzmu. Tutaj honor i lojalność zastąpiły bezwzględny terror, korupcja i krętactwo, a granice dzielące ją od świata wielkiej polityki niemal całkiem się zatarły.

Książka już dostępna.

Być mężczyzną - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Być mężczyzną. Co to dzisiaj znaczy? Bożena Szwarc

Co to dziś oznacza, być mężczyzną? Ta książka to zbiór rozmów z mężczyznami, który odpowiadają na wiele trudnych i niewygodnych pytań. Dzięki temu czytelnicy mają szansę na refleksję, a także do lepszego poznania siebie i zagłębienia się w męski świat. Czy kryzys męskości rzeczywiście istnieje? Dla kogo jest problemem? Czy kobiety i mężczyźni oddalają się od siebie coraz bardziej? Dlaczego tak wiele związków się rozpada, skoro w każdym z nas jest pragnienie miłości?

Książka już dostępna.

Odlotowe pomysły - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Odlotowe pomysły Safi Bahcall

Interesują cię nowe koncepcje, zwłaszcza te nieszablonowe? Lubisz kwestionować normy oraz chcesz otworzyć siebie lub swój zespół na to, co z pozoru wydaje się niemożliwe? Chcesz poznać tajniki wielkich odkryć i drogę do sukcesu na biznesowym polu? Dobrze się składa, ponieważ ta książka ci w tym pomoże. Autor proponuje zupełnie nowy sposób myślenia i udowadnia, że innowacje pojawiają się wtedy, kiedy ludzie stawiają na odlotowe pomysły.

Książka już dostępna.