DYSKUSJE O KSIĄŻKACH

nowa grupaWłaśnie powstało nowe miejsce, gdzie mogą odbywać się interesujące dyskusje o książkach. Nowo powstała, TanioKsiążkowa grupa na facebooku, Wszystkie pieniążki wydaję na książki to szansa na takie trochę bardziej prywatne, mniej oficjalne rozmawianie o tym, co czytamy, jak czytamy, czego nie chcemy czytać i o wszystkim, co kręci się wokół książek.

W takiej czytelniczej grupie można dowiedzieć się wielu rzeczy, które nie pojawiają się na normalnych profilach facebookowych i poznać wielu interesujących ludzi. Dodatkowo TaniaKsiazka.pl przygotowała dla członków grupy specjalne zniżki i promocje. W skrócie: naprawdę warto się przyłączyć.

Interesujące dyskusje o książkach

FBNowa grupa nosi nazwę: Wszystkie pieniążki wydaję na książki i jest świetnym miejscem do dyskutowania o ulubionych książkach, zadawania pytań o opinie na temat konkretnych tytułów, prezentowania swoich zbiorów. To takie miejsce, w których można spotkać ludzi, takich jak my, zakręconych na punkcie książek, którzy doskonale nas rozumieją.

Dyskusje o książkach na tematy, które Was interesują 

Ostatnio na grupie pojawiło się pytanie, o to, czy okładka jest ważna i czy może zdecydować o zakupie książki. Osobiście uważam, że okładka ma ogromne znaczenie, ale może jedynie zachęcić do przeczytania opisu. To zajawka fabuły ostatecznie przesądzi o tym, czy chcemy kupić daną książkę czy nie. Chyba że już dokładnie wiemy, że to jest właśnie ta książka, na której wydanie czekaliśmy. Wtedy okładka jest bez większego znaczenia.

Dlaczego warto być w grupie?

czytanieGrupy na facebooku to świetne miejsce do zawiązywania przyjaźni z ludźmi z całej Polski, a nawet całego świata, którzy interesują się tym, co my. W kwestii książek, wielu z nas ma silną potrzebę rozmawiania o tytułach, które przeczytaliśmy, o bohaterach, których poznaliśmy. W końcu czytanie jest w pewnym sensie samotnym zajęciem, ale już dyskutowanie o przeczytanych książkach, wymiana poglądów i wrażenia – to już coś zupełnie innego.

Zajrzyjcie do nowej grupy dla miłośników książek i weźcie udział w dyskusji. Opowiedzcie innym, o czym czytaliście lub zapytajcie, czy mogą polecić Wam konkretny tytuł, zanim go kupicie. Takie dyskusje mogą być nawet bardziej pomocne niż recenzje książek!

Grupę znajdziecie wchodząc TUTAJ

grupa