Miłość i inne obsesje - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość i inne obsesje to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Liane Moriarty. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury obyczajowej z nutą romansu i napięciem, rodem z rasowego thrillera. Jednym słowem po tę książkę powinien sięgnąć każdy, kto poszukuje nietuzinkowej i wciągającej historii. Powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Liane Moriarty, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Miłość i inne obsesje - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość i inne obsesje – kilka słów o powieści

Główną bohaterką powieści jest Ellen. Podczas jednej z pierwszych randek jej nowy chłopak, Patrick, wyznaje jej z zakłopotaniem, że ktoś go nęka. Chodzi o jego byłą dziewczynę, która prześladuje go i wciąż jest obecna w jego życiu. Choć od rozstania minęło już kilka lat. Dobrze wie, kiedy Patrick wychodzi do pracy i jaką ma na sobie koszulę. Poza tym zna terminy jego wizyt u dentysty. Wie, co przygotował synowi do szkoły na drugie śniadanie i dokąd zabrał Ellen na randkę. A także, gdzie planują spędzić noc.

Coś, co powinno przerażać bohaterkę, zaczyna ją intrygować. Ellen jak zafascynowana zbiera informacje o dziewczynie, próbuje zrozumieć jej motywy. W końcu jako hipnotyzerka potrafi przenikać ludzkie umysły. A ta historia nie daje jej spokoju. Nie zna przecież przeszłości Patricka, czy może zatem być go pewna? I do czego zdolny jest człowiek, któremu zabrano jego życie?

Przypominamy, że książka pt. Miłość i inne obsesje będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 25 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł każdemu miłośnikowi literatury obyczajowej, z nutą thrillera i romansu w tle.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tytuły Liane Moriarty. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki tej pisarki, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie.