Narodziny HordyNarodziny Hordy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników gry komputerowej World of Warcraft, stworzonej przez firmę Blizzard. Okazuje się, że najnowsza książka ma być początkiem serii, która będzie się składać z wznowień najbardziej legendarnych powieści z uniwersum Blizzarda. Obecnie firma i jej sztandarowy produkt przeżywają drugą młodość. I trudno nie powiązać tej sytuacji z kinowym hitem pt. Warcraft: Początek.

Narodziny Hordy – co i jak?

Miłośnicy książek mogą liczyć oczywiście na zupełnie odnowione szaty graficzne powieści, które mają ponownie ukazać się w ramach serii Blizzard Legends. Zadania podejmuje się wydawnictwo Insignis. Dzięki temu już 15 lutego bieżącego roku fani będą mogli cieszyć się nową książką pt. Narodziny Hordy, która zapoczątkuje projekt. Autorką powieści umieszczonej w realiach gry World of Warcraft jest Christie Golden.

A o czym opowiada owa historia? Między ludem draenei, którym przewodzi prorok Velen a orkami panuje pokój. Taki stan rzeczy nie trwa jednak długo. Dochodzi bowiem do tragicznego konfliktu i spokój zaczyna być przeszłością. Opowieść ta przepełniona jest magią oraz zaskakuje nienaganną sztuką wojenną. Swoje miejsce znajdą tu również odważni bohaterowie, którzy gotowi będą poświęcić życie dla wyższych celów.

Całość oczywiście oparta jest na słynnej, bestsellerowej grze pt. World of Warcraft. Przypominamy, że książka Narodziny Hordy na polskim rynku ma pojawić się już 15 lutego 2017 roku. Zaś obok prezentujemy wam okładkę najnowszej publikacji.

Czy wy również należycie do grona osób zafascynowanych uniwersum stworzonym przez Blizzarda? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi wrażeniami na ten temat!

Wszystkich zainteresowanych tematem odsyłam do zapoznania się z szeroką gamą produktów związanych z serią, którą znajdziecie tutaj.