Zapowiedzi i nowości

Nowa powieść Elizabeth Gilbert „Botanika duszy” już w kwietniu!

Botanika duszy - Elizabeth Gilbert

Wydawnictwo Rebis zdradziło daty kolejnych premier na kwiecień. Jedną z pozycji będzie najnowsza powieść Elizabeth Gilbert, autorki światowego bestsellera „Jedz, módl się, kochaj„. „Botanika duszy” trafi do sprzedaży dokładnie 1 kwietnia 2014. Zapraszamy do zapoznania się z książką. W księgarni TaniaKsiazka.pl książkę można już sobie zarezerwować w przedsprzedaży, zaoszczędzając 28%.

Botanika duszy - Elizabeth Gilbert Botanika duszy – Elizabeth Gilbert

Fascynująca historia niezwykłej kobiety, której życie wyprzedziło epokę. Elizabeth Gilbert, po 13 latach i spektakularnym sukcesie powraca do literackiej fikcji i zabiera czytelników w podróż, o której trudno będzie zapomnieć.

Alma Whittaker, bohaterka Botaniki duszy, to pod każdym względem postać nieprzeciętna – o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie i silnej potrzebie niezależności. Jej historia rozpoczyna się w roku 1800, w Filadelfii, jednak głód wiedzy i pragnienie spełnienia w miłości zawiodą ją w tak egzotyczne zakątki świata jak Tahiti. Czy znajdzie tam rozwiązanie przyrodniczych zagadek i tajemnic ludzkiej duszy?

Gilbert po mistrzowsku przedstawia pierwsze zauroczenia i burzliwą miłość Almy sprawiając, że bohaterka, której dzieje ukazane są na tle burzliwej epoki, staje się bardzo bliska dzisiejszej czytelniczce.