Książka

Nowa powieść Trudi Canavan – „Złodziejska magia”!

Złodziejska magia - Trudi Canavan

Trudi Canavan zabrała się za pisanie nowej trylogii. Oto pierwsze efekty, czyli pierwszy tom serii „Millennium’s Rule”. Książka „Złodziejska magia” zostanie wydana na polskim rynku wydawniczym w maju nakładem Galerii Książek. Pozycja będzie dostępna zarówno w twardej, jak i miękkiej oprawie. Tekst będzie liczyć dokładnie 560 stron.

Zapraszamy do zapoznania się z nową książką Trudi Canavan:

Złodziejska magia - Trudi Canavan Złodziejska magia – Trudi Canavan

Przewidywana premiera: 2014-05-21

Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej kolejnej trylogii najpopularniejszej autorki fantasy ostatniego dziesięciolecia. W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania.

Vella – niegdyś młoda czarodziejka zajmująca się introligatorstwem – została zmieniona w pożyteczne narzędzie przez jednego z najpotężniejszych czarnoksiężników wszechczasów. Od tamtej chwili zbiera informacje, między innymi kluczowe wskazówki na temat katastrofy czekającej świat Tyena. Tymczasem w krainie rządzonej przez kapłanów Rielle, córkę farbiarza, nauczono, że posługiwanie się magią oznacza okradanie aniołów. Wie jednak, że ma do tego talent, i że w mieście przebywa pewien zdeprawowany człowiek, który chętnie nauczy ją, jak się nią posługiwać – jeżeli tylko odważy się zaryzykować gniew aniołów. Nie wszystko jednak jest zgodne z przekonaniami, w jakich wychowano Tyena i Rielle. Ani natura magii, ani prawa ich krajów. A nawet ludzie, którym ufają.

Inne książki Trudi Canavan:

Gildia magów - Trudi Canavan Nowicjuszka - Trudi Canavan Wielki mistrz  - Trudi Canavan
Misja Ambasadora - Trudi Canavan Łotr - Trudi Canavan Królowa zdrajców - Trudi Canavan