O psie, który uratował święta - na gwiazdkę dla fana psich opowieści O psie, który uratował święta

Jeśli widzimy na okładce nazwisko William Bruce Cameron, wiadomo, że będzie ciepło, wzruszająco i że będzie pies. Ten amerykański pisarz bowiem jest miłośnikiem i znawcą czworonogów oraz autorem kilkunastu bestsellerowych powieści, m.in. poruszającej serii o przyjaźni Był sobie pies. Biorąc pod uwagę, że zbliża się nowe Boże Narodzenie, warto sięgać po książki o tej tematyce, by jeszcze mocniej poczuć magię świąt. Cameron połączył swoją miłość do psów z czasem, który nadchodzi i tak powstała książka O psie, który uratował święta. Przeczytaj ją przy blasku lampek na choince.

O psie, który uratował święta Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

O psie, który uratował święta

Świąteczna powieść Camerona O psie, który uratował święta na rynku wydawniczym ukazała się już w październiku. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji, by się z nią zapoznać, okres bożonarodzeniowy jest ku temu doskonałą okazją.

Jak można wywnioskować z tytułu, rodzinne święta głównych bohaterów stają pod znakiem zapytania. Kto należy do tej rodziny? Wiecznie zapracowany Hunter Goss, jego żona Julianna oraz ich dzieci: trzyletnie bliźnięta i nastoletnia córka. Od jakiegoś czasu miesza z nimi jeszcze dziadek Sander ze swoim starym psem. Wszyscy borykają się z trudnościami, jednak Julianna stara się wszystkim zapewnić wsparcie, mimo swoich problemów. A już niedługo zbliża się Boże Narodzenie…

Niestety kobieta zaczyna mocno chorować i trafia do szpitala. Domownicy mają teraz przed sobą poważne wyzwanie. Nagle przecież zabrakło tej, która o wszystko dbała i ich jednoczyła. Zatem teraz sami muszą się otworzyć i nauczyć się wspierać w tych trudnych chwilach. Niespodziewanie w ich domu i życiu pojawia się uroczy szczeniak, który na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko kolejnym kłopotem. Jednak może się okazać, że to właśnie ta malutka istota jest w stanie wskrzesić w nich wiarę i odbudować zaniedbane relacje.

Jak się już pewnie domyślasz, czytając tę książkę czeka Cię wiele wzruszeń. Masz rację, ponieważ opowieść ta jest o nadziei i wielkiej sile więzi rodzinnych. Wprost idealna, by się w niej zanurzyć, leżąc pod kocem przy choince.

>> Przeczytaj darmowy fragment książki O psie, który uratował święta <<

Całą książkę możesz zamówić pod tym linkiem.

Czytaj także: