Baśnie Śnieżnego Lasu - nowa książka dla dzieci Sophie Anderson] Baśnie Śnieżnego Lasu

Szukasz pięknej zimowej opowieści do podarowania swojemu dziecku? Koniecznie sięgnij po Baśnie Śnieżnego Lasu autorstwa Sophie Anderson. Powieść od Wydawnictwa Young jest dostępna w księgarniach. Otwierając ją czytelnik ma szansę poznać intrygująca historię, która emanuje rosyjskim folklorem. Główną bohaterką jest dziewczynka, która pragnie się dowiedzieć, dlaczego dzieją się z nią dziwne rzeczy. Czy zdoła poznać prawdę na swój temat?

Baśnie Śnieżnego Lasu Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Baśnie Śnieżnego Lasu

Za chwilkę grudzień, dlatego proponuję sięgnąć po książkę, która wprowadza w magiczny, zimowy klimat. Baśnie Śnieżnego Lasu Sophie Anderson to literatura dla młodzieży, ale i dorośli odnajdą przyjemność w zanurzeniu się w tę wciągającą opowieść. Bohaterką baśni czerpiącej garściami z rosyjskiej obyczajowości jest Janka. Jakiś czas temu dziewczynka została znaleziona w lesie, tuż obok jaskini niedźwiedzicy. Teraz, żyjąc wśród ludzi wyróżnia się na tle innych dzieci. Nie tylko jej wzrost zwraca uwagę, ale również wielka siła, którą potrafi zawstydzić niejedną dorosłą osobę. Dzięki tym charakterystycznym cechom zyskała przydomek – wszyscy nazywają ją Janką Niedźwiedzicą. I chyba słusznie, bowiem nagle, zupełnie niespodziewanie jej nogi zmieniają się w łapy niedźwiedzia! Dziewczynka kompletnie nie ma pojęcia jak to się mogło stać i jaki jest powód tego niesamowitego zjawiska.

Postanawia znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania. Prawdę o sobie pozna jednak tylko wtedy, gdy dowie się więcej o swoim pochodzeniu. W tym celu postanawia udać się w wyprawę do Śnieżnego Lasu. Tam będzie miała szansę wszystko zrozumieć. Czy ktoś rzucił na nią niedźwiedzią klątwę? Jeśli tak, to dlaczego i kim była ta osoba? Podczas tej podróży może się okazać, że Janka nie wie jeszcze wielu rzeczy…

Książkę Baśnie Śnieżnego Lasu możesz zamówić po przejściu na tę stronę.

Czytaj także: