Pisarze na Placu Bankowym

Pisarze na placu Bankowym w Warszawie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają również łowcy okazji! Dlaczego? Ponieważ każde spotkanie z twórcą może zaowocować zdobyciem egzemplarza książki autora z jego podpisem. Ale wszystko po kolei. Od 25 lipca do końca sierpnia potrwają czwartkowe, literackie wieczory na placu Bankowym w Warszawie. Każde wydarzenie będzie rozpoczynało się o godzinie 19.00, a na odwiedzających czeka kilka atrakcji. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej!

Pisarze na Placu Bankowym

Pisarze na Placu Bankowym – kilka szczegółów

Krzysztof Varga, Małgorzata Rejmer, Manuela Gretkowska, Joanna Bator i Jacek Dehnel – to pisarze, których będziecie mogli spotkać podczas literackich spotkań, prowadzonych przez dziennikarzy i krytyków literackich. Dlaczego akurat plac Bankowy? Ponieważ, jak zauważają organizatorzy:

to miejska strefa kultury i ekologii, wypełniona roślinami, wodnymi kurtynami i wygodnymi siedziskami. Projekt łączy idee poprawy jakości życia z edukacją na temat recyklingu i bogatym programem kulturalnym. Poza spotkaniami z pisarzami organizowane są tam koncerty, animacje i warsztaty ekologiczne. Na zwiedzających czeka też wystawa plenerowa o historii placu Bankowego, roli przestrzeni publicznych i zdrowym mieście oraz pawilon z jedzeniem i napojami i food trucki.

Poza tym warto tutaj wspomnieć, że przy każdym autorskim spotkaniu będziecie mieli okazję do zgarnięcia książki z autografem. Ponieważ w planie spotkań przewidziane zostały quizy związane z twórczością autorów, w których nagrodami będą właśnie egzemplarze z podpisami. Jak wygląda plan spotkań? Pierwsze z nich odbędzie się już 25 lipca z Krzysztofem Vargą. Drugie z Małgorzatą Rejmer przewidywane jest na 1 sierpnia, trzecie z Manuelą Gretkowską na 8 sierpnia. Później, 22 sierpnia z Joanną Bator i ostatnie spotkanie z Jackiem Dehnelem 29 sierpnia. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 19.00.

Pisarze na Placu Bankowym to bez wątpienia godna pochwały i promocji inicjatywa. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, czy weźmiecie udział w tym wydarzeniu! Natomiast wszystkich, którzy poszukują książek w dobrych cenach, odsyłamy tutaj.