Podejrzany - Nowa książka Pauliny Świst nadchodzi!

Nowa książka Pauliny Świst nadchodzi!

Dotarła do nas fantastyczna informacja, z której na pewno ucieszą się fani twórczości Pauliny Świst. Autorka książek Prokurator i Komisarz powraca z nową książką. To kolejna po intrygujących Prokuratorze oraz Komisarzu pozycja, która jednocześnie pobudza, jak i mrozi krew w żyłach. Uwielbiani bohaterowie powracają!

Podejrzany – Nowa książka Pauliny Świst nadchodzi!

Źródło: https://www.facebook.com/swist.paulina/

Po sukcesie Prokuratora z niecierpliwością oczekiwano na kolejne losy i przygody bohaterów: Kingi Błońskiej, Łukasza Zimnickiego i „Szarego”. Druga książka pisarki Komisarz również spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem! Jeśli jeszcze nie znacie książek Pauliny Świst, to przed kolejną jej książką zapoznajcie się z nimi koniecznie. Jej książki możecie kupić tutaj >>

I tak, wiem – niektórym z Was książki Świst nie podeszły, nie trafiły w Wasz gust czytelniczy. Spotkałam się z zarzutami, że jest w nich za dużo seksu. Mi to absolutnie nie przeszkadza. W mój gust czytelniczy Paulina Świst wstrzeliła się idealnie i dwie jej książki po prostu połknęłam.

Nowa książka Pauliny Świst – Podejrzany!

Dlatego też z niecierpliwością czekałam na wiadomość o trzeciej książce i się doczekałam! Pisarka skończyła pisać kolejną część kryminalnych przygód, której tytuł to Podejrzany. Poinformowała o tym swoich fanów publikując zdjęcie w mediach społecznościowych:

Nowa książka Pauliny Świst

Źródło: https://www.facebook.com/swist.paulina/

Takie książki, jakie pisze Paulina Świst – lekkie i przyjemne – są potrzebne – przynajmniej mi. Mimo, że to kryminały, to czyta je się lekko i z dużą przyjemnością. Nie każdy kryminał musi być mroczny i usłany przemocą. Książki Pauliny Świst mają w sobie oczywiście świetnie napisaną akcję kryminalną, ale pisarka robi to w taki sposób, że ich czytanie to sama przyjemność.

Nowa książka Pauliny Świst nadchodzi!

Źródło: https://www.rudaczyta.pl

A, że takie książki są potrzebne nie tylko mi, świadczy nominacja autorki do Bestsellerów Empiku 2017. Dlatego myślę, że nie tylko ja czekam z niecierpliwością na trzecią książkę Pauliny Świst.

Paulina Świst to autorka tworząca literaturę kryminalną. Swoje publikacje wydaje pod pseudonimem. Urodziła się 27 września 1986 roku w Gliwicach. Prowadzi własną kancelarię adwokacką we Wrocławiu, do jej specjalizacji należy prawo karne.

W swoich książkach zdradza wiele pikantnych szczegółów na temat zakulisowego życia przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Negatywne emocje rozładowuje grając w wojenne gry komputerowe.