PolecamyPoradnikiZapowiedzi i nowości

Przędza Natalii de Barbaro – nowa książka autorki Czułej Przewodniczki

Przędza Natalii de Barbaro - nowa książka autorki Czułej Przewodniczki Przędza Natalii de Barbaro

Jeśli macie za sobą lekturę książki Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie, to w Wasze ręce obowiązkowo musi trafić Przędza Natalii de Barbaro. Kolejne dzieło autorki fenomenu wydawniczego, czyli bestsellerowego poradnika, który skradł serca polskich kobiet, ma szansę powtórzyć ten sukces. Natalia de Barbaro, znana psycholożka i felietonistka magazynu Wysokie obcasy specjalizująca się m.in. w psychologii społecznej po raz kolejny bowiem pochyla się nad problemami płci pięknej. Tym razem dając jej wskazówki, jak uwolnić się z więzów powinności i zasmakować prawdziwej wolności. Nie przypadkowo publikacja miała premierę 8 marca, w Dzień Kobiet.

Przędza Natalii de Barbaro na TaniaKsiazka.pl >>

Przędza Natalii de Barbaro

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności Natalii de Barbaro od Wydawnictwa Agora to kolejna inspirująca lektura, adresowana do pań. Autorka w charakterystycznym dla siebie stylu niespiesznie tka opowieści o sobie i o każdej z nas. Wpływając wgłąb dusz, uwikłanych w zależności i oczekiwania innych. I podczas tych wędrówek zbliża siebie i swoje czytelniczki do wrażliwego wnętrza, które pragnie troski, opieki i autonomii. Lektura tej książki wywołuje emocje i zmusza do refleksji. I podobnie jak Czuła przewodniczka zachęca do wprowadzenia wartościowych zmian w codzienności.

Ta książka rodzi się we mnie z mieszanki uczuć. Pierwszy jest smutek – bo patrzę z bardzo bliska na kobiety, które trwają w znieruchomieniu, chociaż, paradoksalnie, są w ciągłym ruchu.

W rozmowach z przyjaciółkami, w historiach uczestniczek prowadzonych przeze mnie warsztatów, w listach od czytelniczek „Czułej Przewodniczki” wciąż wraca wątek życia w uwikłaniu, życia nie swoim życiem. To wywołuje we mnie poczucie wielkiej straty, jakiegoś kompletnego bezsensu. Potem budzi się oburzenie. I – wreszcie – nadzieja, że możemy się spotkać i że to spotkanie i dla ciebie, i dla mnie będzie ważne. Widzę je jako rodzaj wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku.

~ Natalia de Barbaro

Książka Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności Natalii de Barbaro jest jak rozmowa z bliską przyjaciółką na ławeczce. Koi lęki, pokrzepia oraz daje nadzieję (i recepty) na lepsze życie. Jeśli jesteście gotowe na to uzdrawiające spotkanie, książkę złapiecie na tej półce. Nie czytałyście jeszcze Czułej przewodniczki? Koniecznie to nadróbcie, zamawiając poradnik w tym miejscu.

Czytajcie także: