Skandal - nowa powieść K. N. Haner

Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Teraz pisze pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem! Skandal – nowa powieść K. N. Haner lub jak raczej powinniśmy napisać, Katarzyny Nowakowskiej swoją premierę będzie miała już w kwietniu tego roku. Sprawdźcie czego możecie spodziewać się tym razem.

Poznajcie Katarzynę Nowakowską!

Młoda pisarka ukrywająca się pod pseudonimem K.N. Haner urodziła się 21 października 1988 roku w Ciechanowie. K. N. Haner to przykład osoby, której wielkie zamiłowanie do czytania książek przerodziło się w niesamowitą pasję – pisanie niezwykłych historii. Haner jest autorką czterech serii: Mafijna miłość, Miłość w rytmie rocka, Seria mafijna oraz Na szczycie.

Ostatnio zaskoczyła swoich czytelników faktem, że szykuje dla nich prawdziwy Skandal – dosłownie i w przenośni 😉 Bowiem autorka swoją najnowszą książkę postanowiła wydać pod swoim nazwiskiem.

Ponadto jak twierdzi autorka, jest to najlepsza powieść, jaką napisała. Poznajcie Katarzynę Nowakowską!

Skandal – nowa powieść K. N. Haner

Kiedy możemy spodziewać się Skandalu? Premiera najnowszej książki Katarzyny Nowakowskiej odbędzie się 15 kwietnia, ale już teraz możecie zamawiać ją w przedsprzedaży w księgarniach internetowych.

O czym więc będzie opowiadała jej najnowsza książka?

ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych. ON zawsze dostaje, to czego chce.

ONA jest żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera, która – gdy światła gasną – zamienia się w prawdziwą femme fatale.

ON jest wycofanym, gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.

Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. Łączy? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?

Skandal wisi w powietrzu…

Jesteście gotowi na prawdziwy Skandal? Książkę zamówicie tutaj.